Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bass dersi nerden alınır ?

• NoChristRequir • 25 Ağustos 2004 21:58 • #539126
    1 senedir bass calıyorum kendi kendime geliştirdim kndmi, slap atabiliyorum, bir cok karmasık sarkıyı calabiliyorum..hatta grubumla beste yapıyoruz ustune bass line ları bile yazabiliyorum ama elbetteki kulaktan oluyor bunlar sonucta icgudusel bir şeyler kazanıosun ugraşarak..

şimdiyse artık armoni bilgisi,teori ogrenmek isityorum..acaba en iyi,kaliteli beni gercekten gelistircek bass dersini nerden alabilirim ?

ahmet guvenc var aklımda..acaba fiyatlandırmasını ve programında neler oldugunu, nasıl ders verdigini biliyor musunuz ?

bunun dısında kendinizin onerebilecegi gercekten kaliteli yerler var mı ?
  • heimdall • 26 Ağustos 2004 20:07 • #539154
    merhaba bende bass çalıyorum bir süredir grubum yok ama bende birkaç beste yazdım ve senin gibi nota bilgim baya sınırlı ve bu yüzden bir yerde zorlanıyorsun tıkanıp kalıyorum neyse asıl söylemek istediğim şu; Ahmaet Güvençten bir arkadaşım ders almıştı bir süre önce tam fiyatını bilmesemde oldukça pahalıydı. Benim önerebileceğim eğer üniversitede okuyorsan ve okulunun konservatuarı varsa oraya gidip derslere girebilirsin bass gitar olmasada nota ve armoni konusunda işe yarayabilir ben de bu sene böyle yapmayı planlıyorum umarım iyi bir yer bulabilirsin!