Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Fender Standard Fat Strat Floyd Rose (HSS)

• Ritm_Nektarı • 20 Eylül 2004 07:01 • #539478
    Fender Standard Fat Strat Floyd Rose (HSS)
    Fender Standard Fat Strat (HSS)
    Fender Standard Strat

bunlar arasında düşünüyorum fiyat değişiyor tabii bana bilgi verebilecek tam detayıyla fark kısmında .. bir de hangi ağaç maple var bi de rosewood . detay kısmı uzun uzuduya olursa sıkılmadan okurum . varsa başka hususlarıda ekleyin bari ? :)
  • fibonacci • 20 Eylül 2004 11:12 • #539480
    ağaç kısmını bilmiyorum ama fat stat'te bir tane humbucker var ek olarak, floyd rose'lu modeli de floyd rose içeriyor. standart strat ise bildiğin stratocaster.
  • Ritm_Nektarı • 20 Eylül 2004 11:48 • #539482
    sağol dostum ama o kadarını hatta daha fazlasını bende biliyorum detay arıyordum yinede sağol . . .
  • chriss • 20 Eylül 2004 16:23 • #539485
    ne gibi detay ariosun mesela?
  • Ritm_Nektarı • 21 Eylül 2004 00:24 • #539490
    mesela floyd rose kullanımı hangi tarz da var sanırım dis. kısaltıyo yani mesela fender de humb. olması ilginç ne gibi bi sound verir fender de ne marka olursa iyi şu yüzden en ince detayı istiyorum bunlar arasın fiyat farkı çok az 50 dolar civarı mesela standart strat lar da satin diye bir ürün var gövde alder . poplar da var neck fingerboard bady . . yani her detay lazım seçim yapmam için ...
  • chriss • 21 Eylül 2004 03:02 • #539491
    floyd rose strat diye geciyo floydlu stratlar zaten, floyd rose sustain i kotu yonde etkiler hatta kol kullanmiosan hard tail al, humbucker li bi stratta 2. pozisyondaki quack tonunu alamassin, humbucker modeli olarak bir suru cesit var en iyi diye de bisey yok kimi standart gelenle mutlu oluyo(SD pearly gates) kimisi degistiriyo, satin dedigi govdeye mat boya atiyolar baska bisii degil, agac farklari cok uzun bi konu sana tavsiyem harmonycentral in user reviewlerini okuman burda hepsini yazmaya kalksak sayfalar surer inan , standart usa bi strat her isi gorur bence rossewood ya da maple, sahsen ben maple seviyorum daha isirgan bi tonu var ama rosewood ta daha compressed ve akicidir yani yine karar sana kalmis, zaten strat alirken calmadan aliinmaz hepsi birbirinden farkli cunku, sadece noisless pick-up li olanlari tavsiye etmem sahsen..
  • aykuth • 21 Eylül 2004 08:50 • #539492
    chrissin dediklerinin altına ben de imzamı rahatlıkla atarım. Benim tercihim de maple olurdu. Ama humbucker istiyorsan sanırım rosewood senin istediğin tona daha yakın olur.
  • Ritm_Nektarı • 21 Eylül 2004 16:00 • #539496
    teşekkürler sanırım gitarımı buldum telefon geldi ve

2002 fender stratocaster deluxe american serias kızıl vişne rengi + orj. fender red line hard case + jack kayışı vs vs orj. aparatlar tremola felan neyse
    aparatları da var alet temizmiş stikırlar bile üstünde herhangi bi çizik vs vs hasar yokmuş ne sap ta ne klavye de ne de gövdede seri numarası da tamam kontrol ettim herhangi bi modife durumuda yok birerbir yani . ..
    ikinci el tabii hepsi toplam 500 dolar sizce almalımıyım deluxe nedir çok garip bi soru olcak ama

alet usa L.A. DA bi shop ta sizden yorum bekliyorum tanıdık vasıtası tabii kim gümrükle uğraşcak :)
  • PurpleOverdosE • 21 Eylül 2004 19:29 • #539498
    ikinci el gitara 500 biraz fazla bence..
    ne kadar temiz kullanılsada : ) tabi bu benim fikrim
  • chriss • 21 Eylül 2004 23:37 • #539504
    sen delimisin 500$ e bedava o gitar amerikan deluxe sonucta, noisless lari degistirirsin sora memnun kalmassan burda almaya kalksan 1600$ den asagi fiyat cekmezler ona, al begenmessen 3 katina satarsin burda ama begenirsin bence deluxelerin isciligi cok kaliteli oluyo gercekten, manyetiklerini sevende var sevmiyende..