Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Digitech whammy????

• moodyspace • 23 Eylül 2004 23:43 • #539518
    Ya bu aleti kullanan var mı varsa bana ne kadar iyi olduğunu ve tam olarak neler yapabildiğini söyleyebilir mi???
  • clairvoyant • 24 Eylül 2004 23:19 • #539526
    valla hoca whammy hakkında pek bir şey bilmiyorum tonları hakkında bir sey söyleyemem ne kadar analogdur ya da ne kadar dijitaldir?ama ben digitech rp50 kullanıyorum alet fena değil...ama sana tavsiye edecegim(şu an grubumdaki arkadaşımda var)zoom gfx4.. whammyden daha iyi oldugunu söyleyebilirim..cok iyi tonlar alabiliyorsun..ben ekonomiyi düzeltebilirsem gfx8 modelini ya da boss gt6 düşünüyorum...
  • moodyspace • 25 Eylül 2004 02:16 • #539529
    abi bu processor değil ya ayrı bir alet demolarını dinledim ama tatmin olmadım ben de gt-6 alıyorum ama daha gelmedi türkiyede kelimenin tek anlamıyla kazık biliyorsundur herhalde music123.com da 370 dolar ama türkiyeye getirmiyrlar.orda tanıdığın varsa iyi olur yani senini için hadi bye bye....
  • JeLLYJaM • 29 Eylül 2004 15:25 • #539551
    bizim gitarist denemişti bir ara baya sağlam alet diyordu zaten pantera dinleyince anlaşılıyor.Gerçi orda gitarın da etkisi var ama baya iyi bi pedal diye biliyorum.