Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Fender Gitar Degil???

• düşyılmaz • 30 Ekim 2004 22:59 • #539873
    hö?

ah abicim ya,tabirlerinize sonuna kadar katılıyorumda,bu adama hıyar demek bile yetmiyor be..
    fender ne?
    gibson ne?
    ibanez ne?
    öyle kolay olsa boyle müzik devi 3marka olurmuydu..
    hepsinin ayrı ayrı uydugu yakıstıgı türler,sarkılar var değilmi ama!?
    sen bir ibanez al,gibson sesi versin,bu arada fender seside verebilemiyor diye fender zaten gitar değil de..fendere bok at!
    vay kocum benim!
    bi ece erkene calarsın sen zaten!
  • pUnKeR • 31 Ekim 2004 21:22 • #539888
    zaten tüm dünya capındaki fender kullanıcılarının aklı buna basmıyo sadece o adamın aklı basıyo dimi buna. way bea!!!
  • stargazer • 31 Ekim 2004 22:00 • #539889
    hö?

müzik dünyası için talihsiz bir açıklama...kesinlikle katılmıyorum...eyvallah...
  • pretty • 1 Kasım 2004 11:30 • #539897
    fender sadece gitar değil dese bi drece haklı olabilirdi.gitar ötesi bi şey çünkü.ben bile gitar çalmadığım halde fender in diğer gitarlardan farkını rahatlıkla ayırt edebiliyorum.senin konuştuğun çocuğun bence psikolojik sorunları var.çocukluğuna inmek lazım
  • Serpent_King • 1 Kasım 2004 11:36 • #539898
    hö?

o adamınki laf mı ? alırsın bi tane amp rack bayılırsın 10 000 dolar filan en dandik 50 dolarlık gitarla en iyi fender in sesini çıkartırsın.

Bu kadar gitardan anlamayan insanlar işte böyle saçma sapan laflar söyleyebiliyorlar.Ece Erken in arkasında da ne çaldığı bellidir.Akor basmaktan başka bişi yaptıı yoktur buna eminim.

Aynen ben de acil şifalar diliyorum o insana :)
  • selimkesen • 1 Kasım 2004 20:22 • #539906
    Amerikada sıradan bir gitar dükkanına girip Ibanezmi Fender mi diye sorun!!
    Cevap:Puaaahaaaa...Bu cevabı tüm dünyada alırsınız..Balta arkadaşıma kendi gibi balta şeklinde bi gitar tavsiye ederim...
  • enderhct • 3 Kasım 2004 01:36 • #539923
    1000$a öyle bişey yapabiliyorlarsa helel olsun fender
    gitar ama sesi çok güzel ve çalması çok keyifli
  • KerryKing • 8 Kasım 2004 20:31 • #539994
    hahhaha yazık ya,ben de geçende ibanez 1550bk limited denedim ne kadar boş bir gitar olduğunu anladım :) şaka bi yana ama,
    ulan koca herif olmuş yaptığı açıklamanın mallığına bak,sen git ece erken'e,kuşum aydın'a çal...
  • baphomet666 • 9 Kasım 2004 12:17 • #540001
    O arkadaşa hayırlı sabahlar diliyorum Ece Erken'le.
    Altın kaplama manyetik ve ıvır zıvır ile uğraşacağına o saçmalamayı bırakmak için gitarın ne olduğuna baksın...

Ibanez iyi bir gitardır, hatta ben de Ibanez çalıyorum ama Fender bir klasiktir. Sadece taklidi bir ses elde edebilir. Bu tür zırvalıklarla uğraşacağına biraz araştırsın bakalım Fender'in tarihini.
  • Serpent_King • 9 Kasım 2004 12:57 • #540002
    dalga mı geçiyorsunuz fender çok eski bir saksafon markasıdır allam yarabim ya örenin de gelin :Pp ıfhasghaşsdghasdl ghadt9q3tğquı 049tjdasga