Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

En iyi elektro gitar ???

• karete • 1 Kasım 2004 00:47 • #539893
    red special de kararlıyım
  • Serpent_King • 1 Kasım 2004 08:54 • #539894
    Fabrika gitarlarından bahseditorsun sanırım çünkü handcrafted gitarların kıyası yapılamaz birbiriyle.Fabrika diyorsan ben bc rich diyorum.Platinum Pro serisi amerikadaki farbrikalarda üretilen bir ürün gitarda aranan tüm özellikler d mevcut zaten fiyatı yüzünden türkiye de de göremiyoruz o gitarları sağolsun distribütörlüğünü yapanlar bc rich in sadece kore malı gitarlarını getiriyorlar anlamayan arkadaşlarımız da işte bc rich bronze warlock un klavyesi kolum kadar filan diyor.O klavye standartlarndadır arkadaşlar , jackson klavyelerinden yüzey olarak dardır ama biraz daha bombeledir arka tarafı , jakcson rrv nin en ucuzlarının da klavyesi aynı şekilde arada baya bi dolar farkı olmasına rağmen tonlarda da o kadar büyük fark yok o gitarda floyd rose var sadece.

Heavy Metal ile uğraşıyorsan şöyle sağlamından bir bc rich en iyi gitardır bana göre.Tabi ben burda bc rich in türkiye de olmayan serilerinden bahsediyorum.
  • Legend • 1 Kasım 2004 11:02 • #539895
    olm herkesi kendin gibi bc richçi yapma bakiim , kardeş en güzeli jackson soloist , klavyede bir numara , nota bastığını hissetmezsin , telleri klavyeye yakın kullanıyorsan bakıp bakıp "lam bu nasıl cızırdamıyor teller bu kadar kasaya yakınken" filan dersin , ses olarakta 80 heavy metal diyip olayı bitireyim... Serpent kardeşimin önerdiği gitarda güzel , kendisinde bulunan bc richin tonu , sesi felan gayet güzel , kasanın görünümüde iyi , ama bana sorarsan soloist derim , o yüzden kişiye göre değişiyor , sen en iyisi git bi dükkana al gitarları eline dene , satıcının seni yönlendirmesine fazla aldırış etmeden ellerine vücuduna ve ruhuna uygun olanı seç...
  • Serpent_King • 1 Kasım 2004 11:07 • #539896
    :) ben bendeki gitarı söylemedim ki..Lütfen düzgün okuduktan sonra tekrar düzelt.Bc Rich Platinum Pro bendekiyle tek benzerliği warlock kasa olması.Diğer tüm özellikleri aşmış , floyd rose u manyetiği sapı klavyesi..Arkadaşlar gidin kime sorarsanız sorun Bc Rich jackson dan filan çok daha pahalı ve eski bir markadır güzelce araştırın , bu pahalılık kaliteden kaynaklanıyor.Zuhal müzikteki kore malı bc richlerden bahsetmiyorum..
  • heimdall • 1 Kasım 2004 12:38 • #539899
    Hepsi iyi gitarlar ve bence türe göre iyiy gitar değişir yani sen gel de jacksonla blues çal ya da fender ile Death metal yap olmaz!Ama fender gitar değil forumunda fendere bok atan bir arkadaş beni fena kızdırdı ve sırf ona inat ben fender diyorum!(bahsettiğim kişi tabi ki KurtMorrison değil onun bahsettiği şu ece erkenin arkasında çalan lavuk boşu boşuna bir yanlış anlaşılma olmasın şimdi!)
  • Laucian • 1 Kasım 2004 14:34 • #539901
    Les Paul Custom.. mümkünse wine red. 3000 $ civarı falan olsa gerek.
  • Repulsificator • 1 Kasım 2004 17:56 • #539902
    baba ben 1 tane gitar tanırım alemde,en basta ESP.bırak 3000 doları 4500$ a var bea...ama lTD ler var odda ESP ve daha ucuz ayrıcanakta IBANEZ e 15 basar..:)))
  • Repulsificator • 1 Kasım 2004 17:57 • #539903
    Yuklarıdaki ITD LTD Olcak yanlış yazmısım pardon..:)))
  • KurtMorrison • 1 Kasım 2004 20:52 • #539907
    Fender Jaguar'1n çok iyi bir model oldugunu duydum, fiyat1n1n 2000$ olmas1 laz1m.Ama çal1cag1n tarz ve senin begenilerin alacag1n gitar1 belirleyecek en büyük etken olmas1 gerekir.
  • yalcinyuksel • 1 Kasım 2004 23:00 • #539908
    ARIA PRO2 yi hiç görüpte elinize aldınızmı?????**