Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

gitar processor hangisini almalı..??

• Legend • 10 Kasım 2004 14:17 • #540018
    serpentçim benim gitar hocası ile konuştum , digiteche gidip sakın o parayı bayılmayasın dedi , gnxlerin user commentleri berbat musician bilmemne diye bir site vardı orda dünyanın heryerinden insanlar aldıkları müzik teçhizatı hakkında yorum yapıyorlar , bulursam linki gönderirim , yeni aldığım behringer v-amp2 gayet güzel hem heavy ton yelpazesi geniş hemde kullanım rahat bence tek eksiği drum boxı olmaması , bilgisayara takıp diğer kullanıcıların ürettiği tonları alete çekebiliyorsun (bazıları direkt orjinal grupların kullandığı tonlar)...
  • Repulsificator • 10 Kasım 2004 17:45 • #540019
    baba öyle deme yaw..ben GNX3 ü denedim dehşetye kapıldım yaw...kaldıki 4 de çıktı..

bence boss tan wazgeçmemei.gt-6 öanyak..bende şişmdilik me-30 ar biraz sakat ama idare eder..zoom dan iyidir...
  • blackened69 • 10 Kasım 2004 20:50 • #540024
    abi o genetX yani GNX modeli cidden aşırı derecede aşmış birşey. en son modeli 700 dolar civarındaydı bir yerde görmüştüm. düşünsene 1 milyara efektör :)
  • hakancez • 11 Kasım 2004 00:47 • #540027
    ne tarz muzikle ilgilendiğini bilmiyorum ama ben digitech 100r kullanıyorum açıkcası memnunum tonlar biraz serttir yalnız. açıkcası bazı efektleri bundan kullanıp bir de altına DOD FX-86 Death Metal koyunca aşırı sert bir ton alınıyor. Iyi bir amplifikator yoksa bayagı dist. yaratır. Tabii ben Black çaldığm için bu yorumu yaptım. Daha az sert bir şeyler için bence Digitech in yanına uğrama derim...