Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Epiphone Les Paul Standart! Nasıl Bilirsiniz?

• airsrevenge • 3 Ağustos 2004 22:06 • #559709
    Arkadaslar uzun bi arastırmadan sonra Korea den akrabama epiphone les paul standart spariş ettim. 20 agustosta gelecek. sizce iyi mi ettim. burda zuhal muzikteki korea fiyatı 600 euro. ve ben 350 dolara aldım. biraz yorum yapar mısınız... inşallah mutluluğuma mutluluk katar yorumlarınız
  • aykuth • 4 Ağustos 2004 08:53 • #559712
    Sürekli gitar almadığım için başkalarının yorumlarına dayanacak söylerdiklerim.

1- Seçtiğin gitar güzel bir gitar zaten.

2- fiyatı gerçekten iyi, umarım gümrükte sorun yaşanmaz. [ki sanmıyorum yaşancağını]

3- kore gitarlarda son dönemde bir kalite artışından bahsediyorlar (yurt dışında). Umarım seninki de bunun bir örneği olur. Ama aldığından fazlasına satma şansın var zaten.

tebrikler.
    gitar gelince iyi bir ustaya ayarlarını yaptır ve çok çalış. :)))

[bir daha aldırma şansın olursa, üstüne kar koyup buradakilere de koreden gitar getirtebilirsin :P]

dip: nerden çıkartıyorsun seni kıskandığımızı.
  • baranthalas • 7 Ağustos 2004 03:26 • #559729
    abi sen çalgılı aletler uzmanısın..her bi sorunsal hakkında bir bilgin bir cevabın var..bir konuyada bilmiyorum desene yauv :))
  • souls_for_rent • 7 Ağustos 2004 14:18 • #559733
    aykuth abimize helaldir valla :))
  • airsrevenge • 12 Ağustos 2004 09:30 • #559754
    arkadaslar srvmusic e Korea fender tele gelmiş yoksa pişman mı olmalıyım onun yerine onu aldıgıma.. ??