Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Amfi !!!!

• lemon • 8 Ağustos 2004 22:11 • #559737
    Ya arkadaşlar amfi alacam ama(elektro gitar) şöyle 15 20 watt distortion lı falan amfi satan internet sitesi önerirmisiniz.Ya da Ankara'da nereden alabilirim.Şöyle Marshall ya da Fender olursa sevinirim.Kalın sağlıcakla
  • Alassai • 9 Ağustos 2004 08:01 • #559739
    Laney amfiler gayet iyi, yalnız prosesörlü almanı tavsiye etmem. Bi kötülüğünü gördüğümden değil ama bana gereksiz yere extra gibi geliyor. Ayrıca Behringer'in 15 wattlığını da beğendim. Müzikçilerin çokça olduğu bir sokak var adını bilmiyorum ama, ordaki dükkanlarda var bunlardan. Bir de Kıvılcım müzik'de var o da iyidir.
  • blackened69 • 9 Ağustos 2004 23:53 • #559740
    20 Watt Oscar Schmidt by Washburn Reverb Overdrive Amplifier almanı şiddetle öneririm. Gain, Treble, Middle, Bass kontrolleri bulunmakta. Overdrive'a geçiş düğmeyle sağlanmakta. Amfi overdrive deniyor ama distortion veriyor baya. Çok güzel tonlar buluyorum ben bu amfide. Metallica seven ve yeni başlayan arkadaşlarımıza tercih ederim. Çok sert tonlardan jazz'a kadar herşeyi çıkarabilirsiniz. İnanmayan deneyebilir. Laney'lerin aynı özelliklerini barındıran tür amfilerinden çok daha kaliteli olduğunu garanti edebilirim. Distortion pedallarıyla uyumludur. Gitarınızın algılıyıcıları kaliteli olsun yeter. Ayrıca göz zevkinizi de tatmin eder. Tabi ki hiç bir zaman bir Marshall ile boy ölçüşemez ama senin isteklerini çok iyi karşılayağından emin ol.
    Fiyatı 130 dolar.
  • blackened69 • 9 Ağustos 2004 23:53 • #559741
    20 Watt Oscar Schmidt by Washburn Reverb Overdrive Amplifier almanı şiddetle öneririm. Gain, Treble, Middle, Bass kontrolleri bulunmakta. Overdrive'a geçiş düğmeyle sağlanmakta. Amfi overdrive deniyor ama distortion veriyor baya. Çok güzel tonlar buluyorum ben bu amfide. Metallica seven ve yeni başlayan arkadaşlarımıza tercih ederim. Çok sert tonlardan jazz'a kadar herşeyi çıkarabilirsiniz. İnanmayan deneyebilir. Laney'lerin aynı özelliklerini barındıran tür amfilerinden çok daha kaliteli olduğunu garanti edebilirim. Distortion pedallarıyla uyumludur. Gitarınızın algılıyıcıları kaliteli olsun yeter. Ayrıca göz zevkinizi de tatmin eder. Tabi ki hiç bir zaman bir Marshall ile boy ölçüşemez ama senin isteklerini çok iyi karşılayağından emin ol.
    Fiyatı 130 dolar.
  • blackened69 • 9 Ağustos 2004 23:53 • #559742
    aha 2 kere basmışım pardon :)
  • karete • 10 Ağustos 2004 00:11 • #559743
    Kivilcim Muzik Enstruman
    Sanayi Ve Ticaret Ltd. Sti.
    Inkilap Sk. 29/A Kizilay

tel= 425 4004
    Fax: 425 9447
    eMail: [email protected]
  • aykuth • 10 Ağustos 2004 10:15 • #559744
    ankara kıvılcım (istanbul kıvılcımdan bir kez alışveriş ettim o tecrübem de çok iyiydi) daha geçen hafta bir arkadaşımızı dolandırdı alışveriş ederken dikkatli olun. ayrıca fiyatları da oldukça yüksek.