Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Mp3-cd -cddb-wma- asf vs vs vs çalarlar hakkında

• darkandgothic • 4 Ocak 2005 16:05 • #560252
    arkadaşlar
    ben NAPA dav 396 alıcam ama aklım acaba daha iyisi varmı bu fiyata diye kayıyo...sizce en iyi ve önereceğiniz mp-cd çalar ve diğer formatları kapsıyan ve formatlar çıktıkça update edilebilecek ve kendi pili içinde şarj edilebilir dahili pil,ıd3,ıd3 v2 +çalma süresi uzun olan + adaptör +kulaklık +en ince boyut ,kolay taşınabilir(gramajı az) işte yani
    eksi durumu fazla olmayan bi çalıcı önerin ki bana bu hafta alayım bi deen önemlisi
    aldıktan sonra pişman olmayayım ...cevap bekliyorum....
  • RoBBeR • 4 Ocak 2005 21:59 • #560254
    valla ben i-river kullanıyorum ve acaip memnunum..
    piyasayı bilmiyorum simdi o dediklerini falan ama varsa i-river al tavsiye ederim kesinlikle..
  • deepzeppelin • 14 Ocak 2005 05:22 • #560327
    iriver gerçekten çok güzel aletler yapıyor. NAPA ise kesinlikle tavsiye etmediğim bir ürün. eğer CD çalar düşünmüyorsan, bu aralar piyasada M U Z I O (ayrı yazmak zorunda kaldım. forum arrrgh dejenere türkçe olmaz diyo ::):))) diye bir mp3 çalar dolaşıyor. ses kalitesi gayet iyi ve fiyat olarak da uygun. şimdiden hayırlı olsun ;)
  • weiss • 20 Ocak 2005 01:39 • #560352
    M U Z I O dediğin M U V O sanırım (emin değilim aslında) creative üretmiş bende yeni aldım (spor modeli) çok güzel alet çalar istemiyosan özelikle bunu al derim 256 mb internal memory var istediğin bi memory kartı takabiliosun 1 gb filan oluyo yani. ses kaliteside yüksek içinde pili yok ama bir aaa pille 3 haftadır dayandı (ki yolda hep müzik dinlerim) böyle yani buyur burdan yak birde : )
  • darkandgothic • 17 Şubat 2005 17:20 • #560531
    arkaşlar hala cevap veren yok bu konuya bak alıcam hala arada kaldım alıp pişman olmak istemiyorum...bekliyorum cevaplarınızı
  • VOLCOM • 18 Şubat 2005 11:57 • #560538
    abi amma cok sey arion:) ceket olayından anlamam da,mp3 calar a gelınce,bence sakın yukarda bahsedılen markalardan bırını alma derım,creative kesınlıkle 1 numara,gercekten ses kalıtesı farklı,bıraz paraya kıyıp 20 40gb lık aletler almak lazm,olmadı 1bucuk 4luk ,ama cd calar seklınde alcaksan klasık ama sony den sasma,harbı bak!
  • deepzeppelin • 23 Şubat 2005 18:19 • #560582
    git minton alıver .hem fiyat uygun hem SD kart desteği de var, hem de gelen kulaklık ortalama üzeri... ama ben çook iyi kalite bişi arıyorum, param da var diyosan creative'i de boşver git bi iriver al. fiyat olarak creative e yakın fakat daha iyi performans verir.
  • RoBBeR • 24 Şubat 2005 12:13 • #560588
    deepzeppelin haklı..daha öncede dedigim gibi zaten IRIVER kesinlikle tavsiye ederim...
    gerçi bu topiğin acılıs tarihine bakılırsa coktan almısda olabilirsin ama..almadıysan bi daha dusun..
  • darkandgothic • 24 Şubat 2005 18:14 • #560591
    hayır
    sizin fikirlerinizi alıyorum ama bunada bakılırsa işler baya karışık ireverda çok iyi ama pil sorunu var ben hafif ve ciklet pil istiyorum fikerler çok karışık abi napaya yok dediniz onu alacaktım öfff bneryapcam ben ya...
  • VOLCOM • 2 Mart 2005 18:35 • #560610
    bugun creatıve muvo 2 aldım super bı alet tavsıye edılır fıyatı uygun