Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gitar Boyatmak

• kutay__ • 23 Şubat 2005 14:54 • #560580
    ben kendim bi boyamaya kalktım frankenstein gibi oldu gitar gören kactı. modoko'da mobilyacıya verdim. adam kazıyıp lake boya attı üstüne.ilk basta görüntü ok di ama sooradan acı bir sekilde ufak carpmalara karsı bile boyanın hemen düstügünü gordum(özellikle köşeleri). ses konusuna gelince ben önceki boyada cok kotu olduundan bi degisiklik hissetmedim. kadıkoy pasajında (akmarın orda) alt katta whisky den baska 2 gitar dükkanı daha var yanyana onların sol tarafta olanında gitar boyattıklarını soolemislerdi bence gidip bi konuş. ama yine de özel bir gitarsa işini görmediğin adama yaptırma derim.
  • bimilyon1 • 23 Şubat 2005 15:29 • #560581
    bence sen bu işi kendin bitir. önce iyice kazı suonra 0 no su zımparasıyla hallet. gomalak cila al ve pamukla sür birinci katı sürünce 2 gün bekle bi daha at yine 2 gün bekle ardın dan da yine pamukla ipek cila at en az 3 kat olsun ama bu kadar
    tabi bunları ahşabına güveniyosan yap
  • janinelacroix • 14 Temmuz 2005 18:05 • #561425
    ben ayakkabı boyasıyla giriştim de he he tavsiye etmiyorum hiç
  • Alassai • 15 Temmuz 2005 08:26 • #561430
    ben yipranmis eprimis gitarlari cok seviyorum. izmirde bi arkadas var boyama isini cok iyi yapiyo ama pahali oluyor 100-150 ytl falan.
  • Serpent_King • 18 Temmuz 2005 21:34 • #561446
    Bi arkadaş siyah jackson performer japon rr sini boyattı beyaza ... harika oldu gitar..tabi yüksel usta yaptı :)
  • leo • 19 Temmuz 2005 14:22 • #561449
    arkadaşlar bnde uzunca bir süre önce gitarımın renginden sıkılmıştım..sonra küçük ahşap ev eşyaları yapan bi dükkana gidip gitarın önyüzünü zımparalattım..sonrada vernikti boyaydı derken işi bi güzel hallettim..klavye üzerinede bi tabelacıdan folyo kestirip güzel bi şekil monte ettim..sonra onuda boyadım..yaldızlı yaprak şekilleri felan..herşey gayet iyi olmuştu..lakin bu bir gece sürdü..ertesi sabah baktığımda boyalar bir kaç yerinden çatlamıştı..cizgi şeklinde iz olmuştu yani..şok oldum tabii..
    bence işi bir bilene yaptırmakta yarar var..olmaz diye bişi yok..lakin benim gibi güzel olsun diye kat kat boya sürerseniz gitarı mahvedersiniz..şimdi duvarda süs olarak duruyor..antika bi parça gibi..dediğim gibi bir bilene yaptırın..ayrıca internetten ahşap boyama ile ilgili biraz bilgi edinin ..işinize yarar sanırım..