Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

washburn x serisi hakinda düsünceleriniz (aliyim mi ?)

• CloSeD_ • 8 Mart 2005 14:37 • #560636
    prince diye bi marka var elimde onu satip isteyen olursa msn den resimlerini göstere bilrim 125 mil vericem... gerci washburn hakinda bi bilgim yok x serisini kullanan arkadaslar mennun musn tavsiye edermisiniz bana bi bilgi verin gerci para olsa ibanez alicam ama yok:(((( bi de washburn nun x2 die bi gitar modeli var mi.. sitesinde göremedim de bana var dediler bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum....
  • CloSeD_ • 9 Mart 2005 15:18 • #560642
    kimsenin washburn hakinda bilgisi yok mu yaws...
  • neogitarist • 9 Mart 2005 16:37 • #560643
    valla forumda genel olarak washburn e karşılar ama doğrusu nekadar ekmek okadar köfte olduğuna göre..
    bende washburn bt4 var. 200$ a satıyorum almak istersen resim gönderebilirim.
  • LaZuR_bErE • 28 Mart 2005 22:40 • #560706
    Yerinizde olsam washburn'un gitarlarını almam iğenç hele x10 seirsi klavyesi ellernizin *****...bi de x2 diye bişe yok.bence hardrock çalacaksan para biriktirip bi jackson al dkmg süper laylaylom da 1100 euro olması lazım iyi bi pazarlık yaptın mı 840 euraya bıakılar ama bence 750 yapmaya çalış (alacaksan tabi):D...
  • pesimist • 28 Mart 2005 22:48 • #560707
    Türkiyeden washburn alma bence...

ama çok istiyorsan bende ondan iki tane var birini sana verebilirim...

saygılarımla
    pesimist
  • karete • 28 Mart 2005 22:52 • #560708
    Türkiyeyle alakası yokki hiçbi wash iyi değil geneli yani klavyeside rahatsız edici bilmiyorum herkese oylemı gelıyo

Pınar
  • AlfaHeliX • 29 Mart 2005 18:35 • #560713
    millet washburn un cok saglam gitarlar1da var.. ama genelde ucuz modellerini gorebildigimiz icin berbat bi gitar die biliyoruz..

mesela bigun tunele zuhale gidin washburn x30 u bi deneyin(sert muzikten hoslaniyosan1z death felan..) hayvan gibi ton var. wash in kendi uretini headbone hunter m1yd1 neydi hat1rlam1yorum ole b1 manyetik yapmis.. harbi insan oldurursun o tonla.. bende death caldigim icin dibim dusmustu..tabi solagi olmadigi icin bana gelmiyo... :D

yani cok rahat sunu soleyebilirim: sustain i iyi olan bi gitara dimarzio X2N bridge manyetik tak1p alacag1niz tonun aynisini alirsiniz.... gitar 500euro bu arada.. ama dolara ceviririyo herif biraz muhabbet ederseniz. kesinlikle oneririm..
  • ibanetze • 29 Mart 2005 21:39 • #560714
    washburn alcaksan amerikan hatta onlar abartmış chicago yapımı olanından alıcaksın ama o kadar ucuz degiller yani onu alcagına biraz daha para koy gibson les paul custom al washburnun türkiyedeki modelleri hep endonezya yapımı ...değil tavsiye etmek yani elimden gelse bugüne kadar yapılmış tavsiyeleri geri alıcam o kadar kötüler yani... klavye sıfır ses sıfır gerci ucuzlar ama yok gene de sıfır oglu sıfır... almayın alanları uyarın herkes esp alsın gücü yetmeyenler ibanez rg370 alsin ona da mı gücünüz yetmedi cort alın gene de washburn almayın ..... ben o hatayı yaptım. bari yeni kusaklar kendini kurtarsın
  • bereket • 27 Haziran 2005 14:37 • #561314
    kesinliklekatılmıyorum bende x11 pro var oyle bir model bile gayet iyi bence kesinlikle hem ucuz hemde kaliteli istiyorsan bence washburn tam sana gore. gerc herkesin almak istedigi tarz ve ses farklıdır ama ben washburn u bizim gibi garibanlar için çok iyi goruyorum gayet iyi bence
  • josf_in • 29 Haziran 2005 20:28 • #561331
    washburnlerin ucuzları beş para etmez
    ama para basarım diyosan pahalı modeller güzeldir
    parasına göre düdük
    :)))