Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Jackson Warrior-BC Rich Virgin

• toTem • 18 Mart 2005 22:20 • #560688
    Ya birini ya da ikisini de daha önce kullanmış arklardan bu gitarların +ları -lerini(fiyat bakımından dahil) hatta ve hatta karşılatırmalarını istesem ayıp mı olur:D
  • BLACK METAL • 19 Mart 2005 10:43 • #560689
    şimdi warrior daha iyi gibi duruyo.virgin vardı bende ama nj serisi mi platinum serisimi serisini söölersen yardımcı olabilrim sanırım.
  • toTem • 27 Mart 2005 19:15 • #560700
    ya cevap biraz geç oldu kusura bakma ama platinium a param yetmieblir zaten yeterli para olursa önce jackson... (sen naaptın o virgin i)
  • BLACK METAL • 31 Mart 2005 18:36 • #560726
    virgin bende geçen sene vardı.kadıköy tnt müziğe konisye olarak bırakmıştım.çorlu dan biri almış sanırım.benim gitar platinum serisi.öyle sanıyorum ki bronze serisi falan virgin yok.en düşük modeli platinum du yanlış bilmiyosam.platinium serisi floyd roses falan yoktur.ama güzel bi gitardır.ben çok severdim açıkçası ama askıda çalmak çok zor.çünkü klavye düşüyo.aslında bulmak da zor virgin ı.bulduysan kaçırma deerim.ortalama 300-350 dolar die tahmin ediyorum.ama paran varsa tabi ki warriror a kas.şu anda esp explorer var bende.yazın çalışıcam ve kışa girerken abd malı bi wariro alcam bende.yaklaşık 2500 euro civarında amerikanı da.sana diiicem:paran varsa jackson ama o kadar çıkamam diyosan virgin işini çok güzle görür.
  • toTem • 1 Nisan 2005 21:47 • #560739
    ya bende üstündeki bütün alet edevatı, boyası mat siyah bi virgin buldum 385dolar civarı üstüne atlamayı düşünüyodum(floyd rose hemde...) iyi oldu sağol warrior da bi başka bahara

(bu arada sapını taktırcak bi yer bulursan gitarı parça parça topla derim biraz daha ucuz ve 'senin' gitarın olur...)
  • BLACK METAL • 1 Nisan 2005 23:11 • #560741
    aman o işe girmem.ama o virgin iyimiş.nerde bana söyle.ben alırım belki :)
  • MYTHSOUL • 1 Nisan 2005 23:34 • #560742
    bende warrior var bc rich de süper gitar karşılaştırsak ben jackson derim çün kü bc rich e göre daha dengeli.standart bi askılıkla astığınız zaman sap aşşağı çakmiyo,ton bakımından da metal için bire bire!!!