Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

400-450 arası bütçeye hangi elektro gitarları tavsiye edersiniz?

• Cherenne140 • 3 Nisan 2005 13:16 • #560756
    400 -450 dolarlık bi bütçeye nasıl bi elektro tavsiye edersiniz?
  • karete • 3 Nisan 2005 13:49 • #560757
    tarz ney ve nası bi gitar istiyosun bass elektro akustik sanki ben gitar satıyomuşum gibi oldu :D
  • Cherenne140 • 3 Nisan 2005 14:08 • #560758
    Ibanez veya Jackson olursa iyi olur. Yani ne biliyim herşeyi yapabileceğim bi gitar arıyorum mesela okulda gibson lespaul var distortionda müthiş, cleandede çok güzel tonlar veriyo, solo atarken biraz kasıyo belki ama...Ibanez olsa iyi olur ama bu fiyata pek güzel bişey bulamam herhalde. Cort flan onlar nasıl hiçbir fikrim yok ki pek güzel olmadıkalarını düşünüyorum bir de s.b dreams nasıldır?
  • Metal milita • 3 Nisan 2005 14:11 • #560759
    ibanez jackson zor biraz sana esp satayım
  • tom696 • 3 Nisan 2005 14:18 • #560761
    o fiyata ibabez-jackson-esp(ltd) almani hiç tavsiye etmem. hatta kore ibanezleri hiç tavsiye etmem. daha orta seviye markalarin iyi modellerini tavsiye ederim.Mesela ;cort,epiphone gibi. Geçen sene bir arkadasim epiphone expolorer gotik aldi.valla süper bi gitar.Yanilmiyorsam Kadiköy SRVmüzik te aynisindan var.
  • karete • 3 Nisan 2005 14:25 • #560762
    cort,epiphone gibi markalarıda ben tavsiye etmem fender severmisin ?

http://www.musicianshop.com/cgi/musicianshop-uk.cgi/pagefenderguitars/424fc14009b3
    üzerlerine 100 dolar daha ekle ama ikinci ellerini burada aynı fiyata bulursun belki hemen alma gitar bulursanda biraz bekle belki iyi fırsatlar geçer eline

Jagstang çok iyidir bulabilirsen biraz zor ama kesinlikle al
  • Cherenne140 • 3 Nisan 2005 15:39 • #560763
    Aslında bizim okuldaki fender Fender American Highway 1 Stratocaster bundan ve ben fenderle ritm veya distortionda pek zevk alamıyorum daha çok sololarda hitab ediyo kulağa yani fenderide çok severim ama biraz daha ritm gitar olarak kullanabileceğim bişey arıyorum neyse ben bi cortalıda deniyim yardım için teşekkürler
  • ibanetze • 3 Nisan 2005 22:35 • #560766
    cortun çok sağlam modelleri var meksika fenderlerden falan baya iyidir yani
  • ibanetze • 3 Nisan 2005 22:41 • #560767
    ha bi de eğer distortion ritm falan yapcaksan humbucker manyetikli bi gitar alman daha mantıklı cünkü onlar sert tonlara daha iyi gidiyo fender falan yani single coil manyetikli gitarlar daha cok clean ve crunch tonlarında kullanılır hic mi distortion yapılmaz zevke bağlı tabi... neyse hadi kolay gelsin bye ...
  • vesta • 3 Nisan 2005 23:51 • #560768
    cort fena marka değil ama biraz şansa kalıyo kalite.. senkoptan alırsan servis konusunda pronlem çıkarmazlar heralde.. geçen sene aldığım x11 (floyd rose, 2 hb 1 sng 24 perde, harmonikleri daha belirgin çıkarabilmen için swich vs.) bozuk çıktı ve yenisini verdiler.. x11 dist konusunda aradığın çoğu şeyi verebilir ama clean tonlarda biraz eksik kalır.. ama iyi bi' amfiyle bu eksiği biraz kapatabilirsin..

Dediğin fiyattaki ibanez ve jacksonların özellikleri cort'a göre daha düşük olur ve kaliteleri de cort un çok da üstüne çıkmaz..

Bulabilirsen 2. el ibanez, jackson vs. ya da sıfıe cortx11 veya g serisi.. senkop a gidersen veya www.cort.co.kr adresini gezersen karar vermende yardımcı olabilir.. tr fiyatları için www.senkop.com.tr