Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kulaklik ?

• darkandgothic • 11 Mayıs 2005 17:56 • #561016
    heavy metal ve türevleri için bass yogunlugu fazla olmayan yani pop ve techno ya göre tasarlanmama1s bilgisayar ve discmane uyumlu kullan1sl1 yuksek ses kalitesi olan ve fiyat ac1s1ndan ucuz ve en kolay nerden al1nabilir ayrica sadece kulak içi olan kulakl1klari önerin...önerilrinizi bekliyorum
  • düşyılmaz • 11 Mayıs 2005 18:07 • #561017
    kulak içi bir kulaklıgın,birde ucuz olanın ne bas yogunlugu olcak, ses ayarlarından yarlasan bası..
    yok öyle bi kulaklık.
    nasa astronotlara öyle şeyler veriyor.
  • The PuNKiLLeR • 11 Mayıs 2005 22:30 • #561022
    anlattıgın gibi olmayabilir ama philips bir kulaklık almıstım kız arkadasıma ses cıksı cok iyiydi abim baya professional isi dedi kulaklık icin ( abim bilgisayarcı ) dısarda 30 $ gordum ama ben bilgisayarcı oldugum icin yaklasık 15 - 20 $ aldım tac gibi ama kulak ici (hani kızlaın taktıgı ) acık mavi -beyaz renkte
  • karete • 12 Mayıs 2005 00:50 • #561024
    nası bi kulaklık istiyosun ben sana sony nin dev kulaklığını tavsiye ederim hem ucuz hem kaliteli hemde ses performansı çok yüksek ben kullanıyorum ve çok memnunum büyük marketlerde filan oluyo alışveriş merkezlerınde birde benzincilerde gördüm galiba benzin kuponuyla filan veriyolardı
  • Laucian • 12 Mayıs 2005 20:44 • #561032
    Bu bahsettiğin aletten ben de kullanıyorum ve gerek ses çıkışı gerekse ses kalitesi yeterli düzeyde. Zaten alet bir tiz veriyor ki sormayın :)
  • fibonacci • 18 Mayıs 2005 15:16 • #561056
    öyle kulaklıkları ucuza bulamazsınız. ucuza bulduklarınız da istediğinız kulaklık değildir. ne alırsanız alın kaliteli birşeyler istiyorsanız parayı bayılacaksınız. başka yolu yok. shure e5c var mesela. adamlar 500usd'a kulak içi kulaklık satıyolarlar. ama alınca da değiyor.
  • puratuu • 2 Haziran 2005 21:46 • #561152
    hmmm philips'sin kulak içi kulaklıkların ses düzeyi ortalama 98db,buda sony kulaklırlardan ortalama 5-10 db daha az demek,fakat ne hikmetse ses oranı daha fazla fakat bass oranı çok az yani metal dinlemek için pek iyi değil yok eğer metal dışında dinliceksen çok hoş.