Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gitar düşünüyorum yardım ederseniz bahtiyar olurum

• Ktulu • 31 Mayıs 2005 12:39 • #561139
    1600 dolarım olsa bi hacı murat araba çekerim altıma... heheh

ibanetze demiş ki:
    bizim gurubun tüm ekipmanını satsan,üstüne utanmayıp bizi satsan o kadar para etmeyiz :oD

MOAHAHHAHAHAHA!!!!!!!!!!! :)))))

:DD:D:D:DD:

Arkadaşım bence kimse sana guide'lık edip sonra da pişman olacağın bir gitar almana vesile olmak istemez... Düşünsene o kadar para vericeksin (aslında çok büyük para değil ama burda 1600$'a satılanla ABD'de 1600$'a satılanlar arasında dünya kadar fark vardır) ve bir de gitardan pek hoşnut kalmıycaksın.. Kimse bu sorumluluğun altına girmek istemez..

Tabii bir de herkes ABD yapımı bir gitar çalmamıştır. Veya ABD'da satılan modelleri herkes iyi bilemez.. Bu yüzden yardım edilmesi konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

Ben olsam thrash için les paul almazdım ama sanırım. Tipi hoşuma gitmiyo çünkü. Death metal + gibson bana ters geliyo bilmiyorum.. Belki o paraya ABD'de yekpare gövdeli bişey de bulabilirsin. Onlara da bak derim.. Aslında yapman gereken, bi yere gidip, tek tek tonlarını ve rahatlığını denemen gitarların. Yoksa burda kim ne dese boş.. Senin yapmak istediğin tarza en uygun tonu olanı ve içine en çok sineni alırsın. Ne de olsa paran var. Ben bu şekilde yapardım sanırım..