Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Fender Squier Çok mu Dandik??

• imsomniac • 5 Haziran 2005 03:09 • #561158
    ya bu ucuz gitar mevzuları döndüğünde hep washburn cort vs. markalar dönüp duruyo ama squier önerisini duymadım kimseden.. neden tercih edilmiyo? (bu arada 6 yıllık gitaristim ve fender squier kullanıyorum gayette tatmin edici, dandik cortlara vs. her türlü tercih ederim)
  • containerr • 6 Haziran 2005 14:25 • #561161
    gerçekten ben de anlamıyorum ucuz gitar deyince cort kesin tavsiye ediliyo.Squier i bilmem ama cort çok mu kaliteli?bence fiyat/kalite oranı çok daha iyi gitarlar var.
  • punk_girl_punk • 6 Haziran 2005 17:50 • #561163
    Haklısnız
  • Muddy Bank • 6 Haziran 2005 19:57 • #561164
    dandik değil, adam bile olur...amerikan bir sap takarsın, ustune de amerikan manyetiklerini giydirirsen o gitarın squier oldugunu anlayan bi tek alexender fender, ya da graham squier olur=)=)
  • imsomniac • 6 Haziran 2005 23:46 • #561167
    puhahahaha bu iyiydi bak=) amerikan sap modifiyesi pahalı bi olay olsa gerek ama=)
  • ibanetze • 7 Haziran 2005 08:28 • #561169
    bi de amerikan kasa,sonra bi amerikan amfi ohh mis gibi ekipman eheheh,,,yok ama o kadar pahalı bi şey değil bu iş bildiğim kadarıyla,bi tanıdıkta gördüm,adam kasayı falan,parça parça almış,hepsi 650 dolara falan malolmuş,her parçasını kendi zevkine göre seçiyodu süper bi uğraş valla,eminim birleştirince,o gitar onun vazgeçilmezi olucak
  • Ktulu • 7 Haziran 2005 10:31 • #561171
    Bilgisayar piyasasından sonra gitar piyasasında da OEM parça devri çıksa, herkes gidip istediği parçayı istediği yerden ucuza bulup onları evde birleştirip, zımpara-boya-cila, manyetik-tel-köprü işine girse, herkesin custom bi (veya bikaç) gitarı olsa... :)

Hayat bayram olsa...

• Ktulu • 7 Haziran 2005 10:40 • #561172
    Bir de Cort'lara neden dandik diyosunuz ayıp değil mi? Onlar gitar aleminin Doğan görünümlü Şahin'leri.

May negeyşiiiiıııınnnnnn!
    Vil yu nov may neymmmmmm?!?!

(Dark Tranquility - My Negation)
  • Nem • 7 Haziran 2005 11:23 • #561174
    Var zaten öyle bir olay: http://www.warmoth.com/
  • ibanetze • 7 Haziran 2005 12:34 • #561175
    var da işte kahretsin türkiyedeyiz,yani ordan parça getirceğine kendin yap o parçaları daha iyi bi de floyd rose nası yapılır yav kassam acaba yapabilir miyim :))