Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

laylaylom ankaradaki

• emrahkoroglu • 8 Haziran 2005 18:57 • #561200
    telefon numarasını bilen var mı?
  • exxxtra • 13 Haziran 2005 13:06 • #561239
    Sen bak SSK işhanına gir bak bakalım nası bir yer ankara laylaylom ondan sonra konusursun telefonla!Ben bizzat gittim ordan hiçbir şey alınmaz resmen çöplük!
  • bigbooots • 14 Haziran 2005 01:45 • #561245
    ankaradaki laylaylom da antalyadaki de ıspartadaki de b.ktan.. bak istanbuldakini görmedim daha!!
    adi gitarları kakalıyolar millete yüksek fiyatlara.. bi de 2.el gitarları iki parlatıp sıfır diye satıyomuş bu arkadaşlar!!
    ankarada gür müziği tavsiye ederim, meşrutiyette..
  • Ulaireattea • 14 Haziran 2005 07:15 • #561247
    Lay Lay Lom heryerde aynıdır...SB Dreams adında dünya kolpası bi gitar ve şekil olarak fender ve jacksonun aynısı.Gitara yeni başlayanları kazıklayarak buraya gelmiş bi kurum.Karşısına tecrübeli ya da tecrübesiz kimi koysanız yalan söyleyip keklemeye uğraşan çalışanları olan bi kurum.Böyle bi kurum yurtdışındada bi yer açsa ı ıh gidilmez.
  • MaXMaSH • 18 Haziran 2005 00:16 • #561253
    iide ssk işhanındaki sanırım laylaylom degil ben gittim merakla bizzat bakmıştım hatta AA LAYLAYLOM gibi bir tepkim oldu ama tabelaya dikkatli baktım loylaylom veya laylayalom gibi bişidi taklit sanırım orası:D
  • josf_in • 18 Haziran 2005 01:07 • #561254
    loylaylom
    süper
  • leo • 18 Haziran 2005 12:22 • #561255
    arkadaşlar laylayloma gitmeyin..çok dandik bir yer orası...gitara benzer birsürü şey var orda...iki de yaşlı kozmonot..bi de internet siteleri var..gitar resimlerine bakmak için girebilirsiniz tabe..internet siteleri bile acayip..ufo felan koymuşlar...neyse..
    ankarada gitar almak için gür müzik tavsiye edilir..hakkaten ilgileniyorlar müşteriyle...ama cort gitar alıcam diyossanız izmir caddesinde do-re-mi müzik var..Cort ank.baş.bayii..ordan alın..fiyatlar diğerlerine göre çok daha makül..
    ...allam yaa ismide bi acayip..laylaylom mu laylaylim mi karar verememişler..her ikisinide yazmışlar..komik ve garip..
  • sdqantaris • 18 Haziran 2005 14:40 • #561256
    arkadaşlar laylayloma gitmeyin..çok dandik bir yer orası...gitara benzer birsürü şey var orda...iki de yaşlı kozmonot..bi de internet siteleri var..gitar resimlerine bakmak için girebilirsiniz tabe..internet siteleri bile acayip..ufo felan koymuşlar...neyse..
    ankarada gitar almak için gür müzik tavsiye edilir..hakkaten ilgileniyorlar müşteriyle...ama cort gitar alıcam diyossanız izmir caddesinde do-re-mi müzik var..Cort ank.baş.bayii..ordan alın..fiyatlar diğerlerine göre çok daha makül..
    ...allam yaa ismide bi acayip..laylaylom mu laylaylim mi karar verememişler..her ikisinide yazmışlar..komik ve garip..

Kurumsal kimliklerini beğenmemen, (internet sitesiydi, kurumun ismiydi vesaire) ,insanlara başka yerleri de tavsiye etmen ve onları bilgilendirmek konusunda başka adresler vermende bir sorun yok ama şu yukarıda yazdığının ilk paragrafı en hafifinden ayıp. Hem bilgisizliğinden hem de tabirlerinden dolayı hiç beğenmedim bu yazıklarını Sinan.

Gitara benzer bir sürü şey dediklerinin arasında birçok kişi tarafından dünyanın en iyi akustik gitarı olarak görülen Takamine, bunun dışında Jackson elektro gitarlar da var.

İkinci ve daha önemli olanı, çok saygılı ve çok efendi olan, yıllardır o kurumu pek rakabet olanakları kalmamış olmasına rağmen canla başla ayakta tutan, yine yıllardır bir çok insana gitar dersi vermiş olan ve yaşı seninkinin en az üç katı olan o insanlara kozmonot bilmem ne diye hitap etmen. Biraz saygın olsun. Yaşına değilse bile o insanların tatlılığına, medeniyetine ve iyiliğine saygın olsun.

Gerçi bunları anlayacak olsan yazmazdın zaten bunun gibi lüzumsuz bir yazı. Ben yazdıklarında reklam amaçlı art niyet bile sezdim. Anlaman ümidiyle yine de...
  • sdqantaris • 18 Haziran 2005 14:43 • #561257
    Bir şey daha. Bir kurum hakkında bilgi almak istiyorsanız, gidin ve girin kapısından içeri arkadaşlar. Öcü değil kimse. Nerede ne gibi şeyler olduğunu uzun kulaktan duymayın, dinlemeyin. Kendiniz karar verin.
  • emrahkoroglu • 22 Haziran 2005 15:30 • #561276
    telefon numarası istedim ama