Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

men iyi mp3 paylaşım programını arıyorum

• alique • 19 Haziran 2005 16:58 • #561267
    en iyi mp3 paylaşım programını arıyorum,ayrıca türkçe parçaların da daha rahat edinilebileceği bir prog. olursa çok iyi olur.tecrübelerinize ihtiyacım var..teşekkürler...:)
  • Ktulu • 24 Haziran 2005 15:29 • #561281
    www.limewire.com

Limewire Basic'i çek. Pro versiyonu ücretli. Limewire'ı diğer paylaşım programlarından ayıran en önemli özellikleri open source yani açık kaynak kodlu bir yazılım olması. İsteyen programcıların isteğine göre programı şekillendirebilmeleri. Açık kaynak kodlu olmasının diğer bir avantajıysa, diğer dosya paylaşım programları gibi spyware yazılım bulundurmasına imkan vermemesi.

+ kendi bilgisayarından paylaşım açmadan da dosya indirebilirsin bu programla.
  • souls_for_rent • 24 Haziran 2005 21:39 • #561286
    basic i çek,basic'te program ara bölümünde pro you ara .=)

ben pro kullan1yorum.
  • fibonacci • 25 Haziran 2005 16:47 • #561297
    Bir dakika şimdi, hem kodu açık hem de paralı nasıl olabiliyor? Pro sürümünün kodu açıksa kodu çekersin derlersin bedavaya kullanırsın.
  • souls_for_rent • 26 Haziran 2005 00:59 • #561302
    ben de anlamad1m ve de çok sas1rd1m :D
    indirdim basic'i aylarca basic kulland1m. sonra dedim ulan program ara bölümünde bu program1n prosunu ara n'olcak... bisey kaybetmezsin... hade lan dedim... arad1m :D ve buldum... simdi daha çok kaynaga ulas1yor ve h1z daima 'turbo charged'... basic'te h1z excellent genelde...
    yani, program1n prosunu kullanan birinden yine program sayesinde paylas1m ;)
  • pesimist • 26 Haziran 2005 18:04 • #561307
    birader sen azerimisin :)

saygılarımla
    pesimist
  • pesimist • 26 Haziran 2005 18:07 • #561308
    lime wire die bir program var aybalam...
    menim kullandığım en yahşi programdır bu...

bu arada aybalam bu paylaşım programlarını java olmadan kurabilemezsen...

vede pek güvenebilinir bir şey değildir aybalam...

men şahsen kendi bilgisayarımdaki paylaşım progarmını bilem kaldırmışam...

ayrıca bilgisayarın iyi bişey değilse(yani benimki gibi ise) bayaa bir yavaşlatır aklında bulundurabilirsen aybalam :)))

saygılarımla
    pesimist