Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hangi bassı önerirsiniz??

• guadalahara • 8 Eylül 2005 10:54 • #561752
    prince alma.alacaksan başlangıç için cort öneririm.action basları okadarda pahalı aletler değil.ayrıca ilk etapta amfisiz çalsanda olur.ben gitarı aldıktan 1 sen sonra almıştım amfiyi.yani kısacası prince para verilecek bi gitar değil.hatta telli tahta diye bi geyikte vardır prince gitarlar hakkında :)
  • aussieboy • 8 Eylül 2005 12:48 • #561753
    bütçen yeterliyse ve pilli düşünüyosan yamaha trb-4 iyi bi model, bi de yanında sağlam bi marshalla baya iyi gidiyo
  • rehareha • 8 Eylül 2005 13:01 • #561754
    paran varsa,yeni başlıyosan da iyi bi bas al.sonra iyi bi bas alabilir misin alamaz mısın belli olmaz.

mesela fender presicion ya da jazz bass iyidir,daha modern bişey istiyosan ibanez ya da yamaha düşünebilirsin.

ayrıca şöyle bişey var,senkop'ta bulabilirsin:

http://www.glguitars.com/frameset.htm
  • TriskeleS • 8 Eylül 2005 20:44 • #561755
    Waw bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum, iyi ki acele edip almamışım : ) O zaman bu cortları araştırmaya başlayayım!
    Teşekkürler arkadaşlar..
  • düşyılmaz • 9 Eylül 2005 20:43 • #561756
    bende bu cort'tan gıcık kapıyorum ya!
    kimseyede önermiyorum.
    mobilya yapıyor adamalar enstrüman değilki.
    hep söylüyorum cort alcanıza gelin izmirde yapılan 'vic' alın daha iyi.
    bende var ikiside,vic diyorum kardeş vic.
  • need_a_cure • 10 Eylül 2005 11:11 • #561758
    bende bu cort'tan gıcık kapıyorum ya!
    kimseyede önermiyorum.
    mobilya yapıyor adamalar enstrüman değilki.
    hep söylüyorum cort alcanıza gelin izmirde yapılan 'vic' alın daha iyi.
    bende var ikiside,vic diyorum kardeş vic.

tabi ki herkesin kendi örüşü ama 6 yıldır bass gitar çalıyorum ilk gitarım vic ti (Vic aslında Victory nin kısaltmasıdır izmirde yapılıyoır bu gitarlar zafer usta yapıyor) 6. ayında sap kulaktan çatladı :( 5 yıldır cort kullanıyorum ve çok memnunum Gb serisi kullanıyorum (75 ve 35) şimdi 99b alacağım bir yıl sonra sadowsky metroV (çok pahallı daha bende yarısı var) sana tavsiyem cort olabilir bende vic lere gıcık kapıyorum.. elimde patladı gitar ya! (unutmadan sakın indonesia cort alma o da elinde patlar alacaksan kore al)
  • stranger_sws • 10 Eylül 2005 19:50 • #561759
    bass gitardan anlamam ama bizim arkadaş kaç aydır fender jazz bass diyip duruyo...iyidir herhalde :)
  • agacgolgesi • 18 Eylül 2005 13:59 • #561820
    selamlar. ben de yeni bass gitar aldım, elektro çaldığım için ucuz bir bass tercih ettim, bilmiyorum nasıl bir bütçe ayıracaksın, ilk başta ucuz bir bass mı alacaksın, ama sana SX marka jazz bass ları tavsiye ederim. sesleri süper. senkop müzikte 195 dolara var, peşiinde 175 e kadar iniyorlar.

ben aldım ve çok memnunum. 10 wattlıık boktan gitar anfisiyle bile çok iyi performans elde ediyorum.