Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yamaha Dtxplorer Elektronik Davul ?!?

• filth_grinder • 4 Temmuz 2005 23:48 • #561348
    yaw elektronik davul olayına gireyim dedim de işin içinden çıkamadım. piyasada bu işi bilen adam mı azdır yoksa bana mı denk gelmez ne şu ana kadar alınabileceklerden en iyisi (fiyat-performans bakımından) dtxplorer geldi ama daha ucuza aynı performansı ya da daha iyisini werebilecek başka marka var mıdır ki ne? ne bileyim orta halli bi baterist ewine 1 milyar ciwarı adam akıllı bi elktronik davul alamaz mı yaw?!?
  • -TeUFeL- • 15 Temmuz 2005 13:07 • #561432
    hocam kusura bakma bugün gördüm yazını.ben kustik davulumla beraber kullanıyorum.sesler mükemmel yani doyurucu ama hissedersin yani farklılığı.25-30 tane drum kiti var neredeyse her sesi yükleyebiliyorsun.ben numetal ve farklı türleri çaldığım için padlerini istediğim tona sese ayarlıyorum çok güzel oluyor.sağlam bir alet fiyatına göre iyi.verdiğin paraya pişman oluyor gibi hissediyorsun ama aleti tam anlamıyla çözdün mü o parayı hak ettiğni anlıyorsun.birazda marka parası var yani:)tahminim sana yeter alırsanda güle güle kullan.inan pişman olmazsın.