Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Davul Nota-Calısmaları-Ders Kıtapları Nerede Satılır??

• zazaenden • 13 Temmuz 2005 13:27 • #561408
    Davul Nota-Calısmaları-Ders Kıtapları Nerede Satılır??Bilenınız var mı??Aslında bu bız davulcuların en buyuk sorunu.Dıslanmıslık..Halbukı biz olmadan hıc bır grup olamaz..Sıvrısınek vızırtısından baska sesler dınleyemeyız..Ayrıca Bass tabekı..Ikımız bır fıdanın guller acan dalıyız..Ama bıze yonelık egıtım ogretım alanları cok dar.Ozel hoca,Karma karısık ınternet sıtelerı,gevurlara aıt calısmalardan baska hıcbırsey yok bızler ıcın hazırlanan.Iste buna dur dıyecek o guzelım kıtaplar cdler acep nerelerde vardır.Varmıdır bilen??
  • duygumuzik • 23 Temmuz 2005 14:56 • #561466
    Davul Çalışma Metodları Bulabileceğin Yer

Dostum ANKARA ve civarındaki belkide TÜRKİYE de DAVUL VE BASS Notaları ve VCD VE DVD formatlı setleri en fazla ve kaliteli bulabileceğin tek yer 6 ay kadar önce açılan DUYGU MÜZİK tedir.Sahibi çok sıkı bir Rocker ve Gitarisr olan Azimet Abidir.Bende arkadaşlarıma ararken tesadüf eseri buldum.Gregg BİSONETT,Carmina APPICE,tERRY ,stave GADD v.b.herşeyi çok kaliteli şakilde bulabilirsin,mutlaka uğra veya ara adresini veriyorum.DUYGU MÜZİK ALETLERİ ( Azimet EMEKLİ) cEMAL gÜRSEL cAD.eROĞLU pSJ.NO:86/31 İÇCEBECİ ANKARA 0312 320 10 58 / 0505 247 0 900