Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kalitesine göre en ucuz olan,en iyi gitarlar hangileridir?

• Megadeth_33 • 29 Temmuz 2005 23:58 • #561523
    Arkadaşlar şu anda istanbuldayım.Daha piyasa analizi yapmadım ve gitar satın alabilmek için karar vermemde yardımlarınızı bekliyorum...
  • Serpent_King • 30 Temmuz 2005 00:38 • #561524
    Çok kere yazdım yine yazıyorum LTD ler kalitelerine göre ucuz ... illa sıfır gitar almak istiyorsan başka birşey düşünme derim.
  • Megadeth_33 • 30 Temmuz 2005 01:40 • #561525
    Sabrın için sağolasın kardeş:) peki en ucuza nerde bulabilirim bu dediğini.modeli nedir bi de avantaj ve dezavantajlarını açıklayabilir misin.yani biraz daha detaylı bilgi...
  • Serpent_King • 30 Temmuz 2005 02:22 • #561526
    Taksim Galatasaray da Pera müzik de bulabilirsin bu gitarları.Birçok modeli var arasında explorer da dahil olmak üzere.Bence klavye olarak iyi derecede çoğu modeli , özellikle 300 euro sonrası modelleri gerçekten iyi fiyatına göre , ses olarak da tok ve yalın bi sesi var yani eğer güzel pedalın varsa seviceksin gerçi ben zoom 606 gibi dandini bi pedalla denememe rağmen çok hoşuma gitti tonları gitarın.Görebildiğim bir dezavantajı yok gitarların.
  • Megadeth_33 • 30 Temmuz 2005 03:52 • #561527
    ESP Dave Mustaine Axxion LTD Signature Series Guitar $799.95USD

abi ESP'ye şöyle bi bakarken karşıma bak ne çıktı.Mustaine'in ürettiği son model gitarı.Ya Allah'ım sabır ver kafayı yiyeceğim ya.nerde bizde o para :(
  • Serpent_King • 30 Temmuz 2005 04:11 • #561528
    :) evet mustaine esp ye geçince ona böyle bi gitar ürettiler bence güzel bi gitar pera da var bu gitardan , fiyat olarak emin diğilim ne kadar olduğundan ama esp olanı 1700 euro idi sanırım :))

ayrıca esp ve ltd ikisi de yanyana duruyolar aralarındaki bariz farkı görebilirsin.kullanılan ağaç , manyetikler ve işçilik tabii ki esp de muntazam derecede...
  • Single_FACTOR • 30 Temmuz 2005 04:42 • #561529
    Pera nın sattığı LTD endonezya üretimli gitarlardan mı bahsediyorsunuz?
  • Serpent_King • 30 Temmuz 2005 04:57 • #561530
    Türkiyede 0 - 1000 dolar arası amerikan ya da çok kaliteli gitar bulamazsın sıfır..

tünele inersen görüceğin de tüm gitarlar ya kore , ya hindistan , ya da başka bir doğu ülkesi olucak , bazı japonlar hariç onların da fiyatları baya yüksek zaten , kaldı ki bu saydığım ülkelerde üretilen gitarların endonezyada üretilenlerden farklı olmadığı kanısındayım tüneldeki her dükkana girip çıkmışlığım ve hepsinin tadına bakmışlığım vardır.LTD hakkındaki görüşlerim de nettir fiyatına göre iyidir isteyen gönül rahatlığıyla alsın tepe tepe kullansın.

Bu arada LTD endonzeya olunca bi halt oluyo ama LAylaylom arkasında MADE IN INDIA yazan gitarları eşşek gibi pahalı satınca birşey olmuyor nedense nedir bu LTD antipatisi anlayamadım...
  • Single_FACTOR • 30 Temmuz 2005 06:29 • #561531
    sakin ol. bir şey demedik ;)
    kendi adıma japon veya USA dışında üretimli gitar alma tarftarı değilim. isteyen istediğini alır. kalite için biraz parayı gözden çıkarmak gerek elbette.
  • Megadeth_33 • 30 Temmuz 2005 14:12 • #561532
    Ya Mustaine aşkına öleceğim bi gün Mecnun gibi:)Ya Serpent ben bu gitarı en ucuz nerde bulabilirim söyle bakem ;)