Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Elektro gitar kiralama

• sniperduke • 5 Eylül 2005 22:29 • #561737
    Evet arkadaşlar böyle birşey olabilir mi? Kardeşim bu konuda ders almak istiyor ama yapamazsam veya işim olursa bırakırım diyo. Onun için satın almak istemiyoruz. 1 aylığına gitar kiralamak diye birşey sözkonusu olabilir mi? Olursa yer söyleyebilir misiniz?
  • hic_yoktan_iyi • 21 Eylül 2005 00:52 • #561837
    böyle bir muhabbete kimse sıcak bakmaz zannetmiyorum çok ucuz bi elektro almak daha mantıklı bence...
  • KeReMmM • 24 Eylül 2005 03:25 • #561850
    zaten bu 1 ayda karar verilcek birsey degil. alırsın ucuz bir gitar çalmazsa vazgeçerse satarsın.
  • Muddy Bank • 1 Ekim 2005 16:09 • #561896
    ki mesela 140 dolara yamaha bi gitar satiyorum baslangic olarak süper ve ucuz bi gitar olur ki kiralayacagin gitarin da fiyati yaklasik bu kadara gelir.bi de o gitari bir ay boyunca sifiriymis gibi kullanmak olmaz vurcan accık cizcen biraz derken kiraladigin adam da git boyat ole getir dicek ben sana boyle mi bıraktım diye soracak.bıyatmak da 150 dolardan basliyo ki etti 300 yani kardesim en iyisi git basidinden bi gitar al.benimki ucuz olabilir ama iyi bir gitar 2-3 sene goturur kardesini.ozel mesaj ile ulasirsan anlasiriz.