Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Amerikadan gitar getirtmek?

• günseli • 2 Mart 2006 11:53 • #562229
    müzik tutkusu ve paylaşım,mozartçı'ya yakışır!!

Harvard'da yaptığı doktorayı bırakarak New York'ta taksicilik yapan, daha sonra kurduğu yatırım fonu şirketi sayesinde kısa sürede Forbes'un en zengin 400 kişi listesine girmiş olan,mozart hayranı bruce kovner,15 yıl boyunca mozart,bach,bethoven ve brahms gibi önemli bestecilerin elyazmalarını biriktirmiş ve bu birikimide juilliard konservatuvarı'na bağışlamış.bu bağışın çok yerinde ve anlamlı olduğunu düşünüyorum,peki ya siz?
  • TheCanMeButThe • 3 Mart 2006 20:25 • #562230

yani gitarTeli güneşli yazdı ama senin bu yazın daha bi vahim :)
    konu ile bi bağlantı kuramadım
    dur azcık daha zorlayım beyincağızımı :)
  • withered • 4 Mart 2006 15:16 • #562234
    hiç bişey olmaz ben amerikadan tek başına 3 gitarla gelen eleman biliyorum,limiti buymuş yanılmıyorsam.fiyat olayı da geyik,herkes yanında fatura taşımak zorunda değil.belki gitar 10 yıllık nerden bilecekler.sonuçta müzisyen adamın gitarını yanında taşıma hakkı var.hem fiyatını yüksek olması daha iyi bazı şirketler gitarı kargoya bile almaz bişey olmasın diye yolcu yanında uçağa alıyor.amerikadan gitar getirmek için en iyi yöntem budur kafan rahat olsun.
  • günseli • 6 Mart 2006 10:18 • #562235

EVET YANLIŞLIKLA BU TOPİĞİN ALTINA YAZMIŞIM.KUSURA BAKMAYIN AMACIM BU GÜZİDE BİLGİYİ SİZLERLE PAYLAŞMAKTI...BAŞLI BAŞINA Bİ TOPİK AÇTIĞIMI SANMIŞTIM''AMERİKA'DAN GİTAR GETİRMEKLE HİÇBİ İLGİSİ YOK ZATEN BU TOPİĞİN''SADECE BENİM DİKKATSİZLİĞİM YÜZÜNDEN BU TOPİK ALTINA KAYDEDİLMİŞTİR!!!
  • TheCanMeButThe • 6 Mart 2006 12:52 • #562236

bak gene düşük cümle
    lütfen reca edicem :)

bu arada sadece amerika da mı ucuz bu gitar denilen mefhum
    uszakdoğuda da gayet uygun fiyata gitar üretimi var
    fuarda daha uygun fiyatlarla stand kuran yabancı girişimciler olmuyormu hiç ?
    müzik ve hobi fuarına bir kere gitmişliğim var o da çook eskiden idi
    orda da asım can gündüz bir solo çektiki pehh breeeeh