Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bas Amfisi Behringer mi Fender mi?

• tenten • 5 Nisan 2006 11:02 • #562273
    Selam arkadaşlar ben bişi sormak istiyorum...
    1) Sahne için 60 watt düşük bir watt mı bass için
    2) Eğer ki düşükse 60 watt yani ev provası için flnsa apartman dairesi için 30 watt daha uygun gibi geliyor...

Hangi amfiyi alıyım 2 tane arasında kaldım fender rumble 30 watt mı yoksa behrınger bx300 mu? veya biraz daha bekleyip fender jazz bass mı alıyım? Elimdeki cort SP precision Jazz bass
    görüşlerinizi bekliyorum...
  • fibonacci • 7 Nisan 2006 03:06 • #562276
    Sahnede 60watt size yeterli olacaktır. Ancak eğer lambalı bir amfi alacaksanız, evde kullanım için endişeleriniz varsa daha az güç tüketen bir amfi almanızı öneririm. Çünkü lambalı amfilerde istediğiniz tonu genelde sesi iyice açınca elde edersiniz. Bu arada behringer'e zorda kalmadıkça bulaşmayın bence.
  • kutay__ • 17 Nisan 2006 17:26 • #562313
    fender tabi ki ne behringeri :)
  • bluesbox • 2 Mayıs 2006 14:23 • #562352
    eger ki eski fender jazz bass bulmayi basarabilirsen tabii ki..bende ondan var,72 model ve feci bir sey.ayrica da ampli konusunda hem ucuz hem de guzel bir sey tavsiye ederim..hartke kickbass 120 watt ama 10 inch olsun.ben hem yeni turkude hem de jazz konserlerinde onu kullandim.bir kere cok avantajlı,hem sismiyor,hem panch cok yuksek hem de tonlari guzel..bende ayrica onun 15 inc olani da var..sadece evde bekliyor ama onu her yere goturuyorum.feci bir sey.siddetle tavsiye olunur sana..ileride kendine eger bulabilirsenPJ(phil jones)alirsin.belki o zamana kadar gelir turkiye3ye..iyi calismalar dilerim