Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bu Mağazada gitarlar çok ucuz ...

• elixxirr • 25 Nisan 2006 00:02 • #562325
    http://www.gramofonmuzik.com Bi bakın arkadaşlar. Tam cebinize göre. Yüzlerce gitar var...
  • CaFeiN • 25 Nisan 2006 00:25 • #562326
    YEmin ederim 2 saattir bakıyorum bir sürü gitar beğendim.Bi baktım yerine Samsun diyo hayallerim suya düştü :)
  • elixxirr • 27 Nisan 2006 03:09 • #562328
    Samsunda olmasının bir önemi yok artkadaşım. Zaten İstanbul Ankara gibi büyük şehirlere de satış yapıyor. Hesap numarasına parayı yatırıyorsun, ertesi günü yolluyorlar sana. Sen bi mail atsan hemen ulaşırlar zaten.
  • CaFeiN • 27 Nisan 2006 06:39 • #562329
    Hocam denemeden almadıgım icin pek uygun değil bana.Resmi güzel gelir klavyesini begenmem ya da rahat çalamam.Sonuçta gitar denemeden alınmaz...:).Neyse ama saglam magaza.
  • kare-te • 27 Nisan 2006 21:55 • #562330
    hangi gitar ucuz mesela ben fiyatlarını hep aynı gördüm
  • kkurt • 28 Nisan 2006 00:19 • #562331
    gitarlar iyi de, soru sor butonuna basıyorsun, "yapım aşamasındadır" yazısı çıkıyor.

sipariş ver butonuna basıyorsun, yine "yapım aşamasındadır" butonu çıkıyor.
  • elixxirr • 1 Mayıs 2006 03:42 • #562344
    Site şu an yapım aşamasında şimdilik mail atabilirsin. İletişim adres diye bir buton var anasayfada. Oradan mail atabilirsin. Gitarları deneme konusuna gelince iyi gitarlar genelde tek tip klavye oluyor. Yani Hepsi iyi oluyor. Sadece Sap ayarını kendi isteğine göre herhangi anlayan birine ayarlatabilirsin. Topu topu bir alyan ile bi vida sıkıştıracak ya da gevşeteceksin. Yönünü sormak istersen bana yazabilirsin :D
  • ibanetze • 1 Mayıs 2006 11:32 • #562345
    abi bu iş yaş,o gitarlar muhtemelen ellerinde yoktur zira ben rgt320 görmedim hiç Türkiyede

amerikadan getirtirler ve baya bi beklersin emni ol eline ulaşması için...
  • kutay__ • 1 Mayıs 2006 11:34 • #562346
    "Gitarları deneme konusuna gelince iyi gitarlar genelde tek tip klavye oluyor. Yani Hepsi iyi oluyor. Sadece Sap ayarını kendi isteğine göre herhangi anlayan birine ayarlatabilirsin. Topu topu bir alyan ile bi vida sıkıştıracak ya da gevşeteceksin. Yönünü sormak istersen bana yazabilirsin :D "

internetten ticaret yapmanız gerçekten taktir ettiğim bir olay. ama bu tip yanlış yönlendirmelere girmemek lazım. gitar klavyelerinin tek bir çeşidi yoktur. aynı firmanın
    farklı modellerinin bile klavyesi farklıdır. ayrıca bugün 1000 doların üstündeki gitarlarda bile klavyede bazen sorun olabiliyorken, iyi ve pahalı gitar alırsanız sorun olmaz şeklinde yaklaşmak yanlış. entonasyon ayarı yapmak gitarın sapını alyan anahtarıyla ver allah ver çevirmek değildir. sonuçta bunları dememin sebebi bu sitede ilk gitarını alacak ve bunu sizden alacak çok insan var. site tasarımı çok güzel olmuş. iyi satışlar.
  • ibanetze • 1 Mayıs 2006 11:37 • #562347
    v tipi bi fender klavyeyle çalmaya çalışmak ibanezden sonra komedi gibi oluyo :)