Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

metallıca orjınal t shırt nerde bulunur

• CRN_CRN_ME • 7 Nisan 2007 14:13 • #563682
    linki tam verseydin keske bakardık bi dimi mert?
  • NeGüZeL_İsTnbL • 13 Nisan 2007 22:26 • #563697
    Stokları tükenen Metallica T-Shirtleri

Akmar'daki bütün metallica t-shirtlerinin stoklarını bizim Drive-MAN mert bitirmiş. Piyasa metallica t-shirtü yokluğundan kan ağlıyor. Yazın yavaş yavaş başladığı şu günlerde Metallica hayranları çıldırmak üzere :P
  • syarar • 14 Nisan 2007 10:36 • #563698

Metalci tişörtünün solmuşu makbuldür.. =)
  • Ktulu • 2 Mayıs 2007 19:24 • #563726

syarar demiş ki:
    Metalci tişörtünün solmuşu makbuldür.. =)

+1
  • DrumBanger • 2 Mayıs 2007 20:34 • #563727

Türkiye'deki tişörtler Metallica solmuş döneminde geldiğinden dolayı bir özdeşlik gösteriyor olabilir :) Bu arada deterjan içinde sağolun siyahlara iyi gelecek birşey lazımdı cidden.

Not: Solmuş derken laf atmadım yanlış anlama artık Cenk :)
  • Soulforger • 2 Mayıs 2007 22:32 • #563728

Fi tarihinden kalma bir Metallica sweat'im var...Artık öyle solmuş ki , değil solmuş siyah , tamamen gri bir sweat :) Önde Ride The Lightning'in kapağı , arkada Kill'em All'un... Böyle daha güzel oluyor :D

Neye laf attın anlamadım zaten :D Solmuşla ne alakam var oğlum? :D
  • Soulforger • 2 Mayıs 2007 22:32 • #563729

Fi tarihinden kalma bir Metallica sweat'im var...Artık öyle solmuş ki , değil solmuş siyah , tamamen gri bir sweat :) Önde Ride The Lightning'in kapağı , arkada Kill'em All'un... Böyle daha güzel oluyor :D

Neye laf attın anlamadım zaten :D Solmuşla ne alakam var oğlum? :D
  • Maddark • 2 Mayıs 2007 23:26 • #563730

metallica t-shirtleri ve daha birçok grubun resimleri olan t-shirtler oldum olası anlamsız gelir bana yani sevdiğim bir grubun bile t-shirtünü giymem sünger bob sweatleri bile onlara nazaran daha bi sempatik gelir bana... (gele gele bi hal oldu bişiler...)