Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

lütfen yardım!!

• thief123 • 30 Temmuz 2006 16:04 • #562727
    arkadaşlar bana ünlü kaliteli ya da öncede alışveriş yapıpta sorun çıkarmayan yabancı ucuz site söyleyebilcekmisiniz almanyadan bir tanıdığıma aldırcam ve almanyada daki müzik marketleri ucuz mudur değil midir bilmediğim için internet sitesinde alış veriş yapcam onun adresine göndercem onun için bana bir kaç site önerebilirmisiniz?
  • Single_FACTOR • 30 Temmuz 2006 23:28 • #562730
    http://www.musik-produktiv.de
  • jornlande • 5 Ağustos 2006 16:01 • #562770
    ne tarz istediğini bilmiyorum ama hard rock istiyosan www.aorheaven.com sitesine bi bakabilirsin...
  • XSMetaL • 12 Ağustos 2006 01:22 • #562806
    www.ideefixe.com
  • bassci • 1 Eylül 2006 00:53 • #562865
    Arkadaslar bence internet siteleriyle bu tip enstruman alısverişlerine girmemenizi tavsiye ederim. Nedeni ise garanti kapsamı ne durumda bilinmez. Hem bi mp3 player ya da cep telefonu almıyorsunuz. Enstruman dediginizde ele oturması gerekir. Elektronik cihazlar standarttır. Sorun cıksada yapılabilir. Agac enstrumanlarda lutfen gozle gorup sesini dinleyerek alın. Ve en onemlisi rahat etmenizi saglayacak klavyesini gorun test edin. Manavdan domates almıyorsunuz. Dunyanın parasını vereceksiniz. Ve almanyada enstruman fiyatları burdan ucuz ama, kargosu gumrugu derken burdaki fiyatı gecebilirsiniz. Alacagın marka ne bilmiyorum mesala burda 1085 € ya satılan davul almanya satıs fiyatı 1040 €. Alacagın markanın distrubutorune git. Bu fiyat distrubutor fiyatıdır...