Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Alışveriş siteleri nasıldır sizce?

• Metalist_Boy • 20 Eylül 2006 23:22 • #562922
    Evet sorun bu. :D Mesela ben herhangi bir alışveriş sitesinden bir şeyler aldım onları buraya kargo parası hariç tabi ekstra bir ücret ödeyerek falan mı getirtebilirim?Yani demek istedigim aldıgım zaman buraya gelince vergi gümrük falan ödemek zorunda kalacak mıyım?Cok acil bir konu bir türlü cözemedim yahu bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler ve bu konu hakkında bir şeyler bilenler yorum yaparsa sevinirim dediğim gibi acil ve önemli
  • hurafe • 21 Eylül 2006 16:18 • #562931
    alışveriş sitelerinden hiçbirşey alınmaz çok pahalı resmen adam kazıklıyolar boşverin gitsin. yurtdışındaki sistem gibi işleseydi keşke adamlar eleman çalıştrmıyo dükkan kirası vermiyo ve o kadar çok fark koyuyorlarki inanamazsınız.zaten herkes para kazanmanın peşinde ama ticarette böyle olmaz ayıp denen bişey var yaa...
  • Metalist_Boy • 21 Eylül 2006 19:19 • #562935
    Yok bende yurtdısından diyorum zaten reklam yapmıyim iyibey sitesinden mesela nasıl olur vergi falan olur mu
  • hurafe • 22 Eylül 2006 09:43 • #562940
    valla sanırım olması lazım (aramızda kalsın gitarlar bulgaristandada ucuz fender falan ben getirtmiştim fenderden anfi le squier imi) ama amerikadaki o shipping fiyatlarıla zaaten neredeyse aynı fiyata geliyo belki yanlış biliyorumdur ama sen yine iyice bir araştır.
  • Metalist_Boy • 22 Eylül 2006 10:54 • #562944
    Tamam cevapların için teşekkür ederim
  • syarar • 22 Eylül 2006 15:01 • #562946
    bulgaristan hı abi özele bir site örneği versene bakarım ben her türlü şey olabilir sadece gitar için değil...
  • hurafe • 22 Eylül 2006 23:19 • #562949
    abi malesef site bilmiyorum zaten siteden almadım ben babam iş seyehatinde getirmişti...