Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

klasik gitarımı sizce satayımmı?

• BurakFender • 5 Kasım 2006 14:40 • #563056
    elime bile almıyorum gitarı öyle yatıyor.iyi de bir gitar.şimdi bir ltd için para biriktiriyorum.çok katkısı olur para açısından.metal çalıyorum.ama ilk gitar vs vs ya da her gitaristin bir klasiği olmalı mı dersiniz ne dersiniz acaba?
  • A Dead Castle • 12 Kasım 2006 01:25 • #563082
    ilk gitarın satılmaz abicim hiçmi paran yok :) insan ilk göz ağrısını satarmı ya
  • memoscream • 12 Kasım 2006 01:53 • #563083
    hocam ilk defa A Dead Castle' la aynı fikirdeyim...
    bence o gitarı sakın satma...benim de tarzım metal ama ben satmıyorum klasik gitarımı...

eğer satmamak için neden arıyorsan al sana nedenler:
    • elektro gitarı kumsala götürüp, ateş yakıp bira içemezsin...
    • elektro gitarla genelde rock ve metal çalarsın ama klasik daha slow müzikler için iyidir(kız tavlamak için de klasik gerekiyor genelde) :)
    • gitara ilk onunla başladın...ilerde bakar bakar ilk başladığın günü hatırlarsın :)ben yapıyorum ara sıra mesela çok da güzel oluyor...

daha da istersen buluruz birşeyler daha :)
  • CRN_CRN_ME • 12 Kasım 2006 11:53 • #563086
    Satma!!!!!! bende bu yazan garajdaşlar ile aynı fikirdeyim.Bence bir daha düşün!
  • Black_Haze • 12 Kasım 2006 13:11 • #563087
    ilk gitarım bc.rich warlocktu japon sınırlı sayıda üretilenlerden.gözümü kırpmadan sattım :) çalmıyorsan bir anlmı yok tutmanın.ben senin yerinde olsam satıp elektro gitarıma ekipman alırdım.öyle ilk göz ağrımdı şöyleydi böyleydi dersen gitarı çürümeye terk edersin.
  • BurakFender • 12 Kasım 2006 20:48 • #563091
    sahil olayı tamam.akustik var bende:))ilk göz ağrısı hani belki de...ya black haze bresilian rosewood neck thru bi warlock satılık görmüşüm dediğin o muydu?
  • Black_Haze • 12 Kasım 2006 21:14 • #563094
    yok o değil o gitar amerikandı.benimki japondu.ben o gitar için ilan verdiğimde sen daha yoktun burda :)
  • haplo_trm • 12 Kasım 2006 21:35 • #563097
    Ben ilk gitarım start taklidi roytek'imi sattım gitara başlamak isteyen yakın bi arkadaşıma şimdi özlüyorum keratayı:D Az emek vermemiştim mat siyaha ellerimle boyadım ayar çektim gece gündüz okşadım aksesuarlar kilitli askılar ciciler biciler aldım şımarttım:D ama satmasaydım şu anki gitarım vitrinde durmaya devam edecekti-ya da başkasına yar olacaktı. Al sana iki ucu ... deynek:D

Bu arada gitarı kazıyıp tekrar boyama olayı sakat birşey ton falan bırakmıyor denir hep ama benim roytek'im suntadan olduğu için tekrar boyayınca tonunda muazzam bir iyileşme oldu çoğu arkadaşım o dist. tonuna hasta olmuştur..
  • haplo_trm • 12 Kasım 2006 21:35 • #563098
    Ben ilk gitarım start taklidi roytek'imi sattım gitara başlamak isteyen yakın bi arkadaşıma şimdi özlüyorum keratayı:D Az emek vermemiştim mat siyaha ellerimle boyadım ayar çektim gece gündüz okşadım aksesuarlar kilitli askılar ciciler biciler aldım şımarttım:D ama satmasaydım şu anki gitarım vitrinde durmaya devam edecekti-ya da başkasına yar olacaktı. Al sana iki ucu ... deynek:D

Bu arada gitarı kazıyıp tekrar boyama olayı sakat birşey ton falan bırakmıyor denir hep ama benim roytek'im suntadan olduğu için tekrar boyayınca tonunda muazzam bir iyileşme oldu çoğu arkadaşım o dist. tonuna hasta olmuştur..
  • haplo_trm • 12 Kasım 2006 21:42 • #563099
    bir mesajı yanlışlıkla iki kere kaydetmekten nefret ediyorum:D