Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Jakcson DK-2

• BurakFender • 15 Kasım 2006 21:56 • #563136
    2. el bir jackson dk-2 buldum.ritter gigbag ve üstünde duncan distortion sh-6 + duncan designed single lar var.640 USD fiyat.ne dersiniz?
  • grupmulanbu • 15 Kasım 2006 23:59 • #563140
    jackson alma..markaya verme paranı..çok iyi anlayan bi tanıdığın varsa tarza göre ikinci el güzel bişe al..eğer anlayan tanıdık yoksa kesinlikle 0 gitar al..tarzını da söylersen daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.
  • BurakFender • 16 Kasım 2006 11:41 • #563142
    baya sert çalıcam.niye o kadar kötüledin ki.üstünde duncan distortion sh-6 var ve özellikleri de hoş gözüktü bana
  • Soulforger • 16 Kasım 2006 16:16 • #563144
    jackson alma..markaya verme paranı..çok iyi anlayan bi tanıdığın varsa tarza göre ikinci el güzel bişe al..eğer anlayan tanıdık yoksa kesinlikle 0 gitar al..tarzını da söylersen daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.

1- Niye jackson almasın?

Eğer marka yüzünden çok pahalı diyosan katılırım ama zaten 2. el alıcak çocuk "0" almıcak , bu faktör kalkıyor ortadan. Pahalıya da almıyo. O halde niye jackson almasın?

2-"İkinci el güzel bişi al" demişsin. Ama bunu alma diyorsun.

Adam zaten 2. el güzel bişi bulmuş , fiyatı da harika. Kendinle çelişiyosun.

3- Niye kesinlikle "0" alsın?

Niye?
  • BurakFender • 16 Kasım 2006 19:42 • #563147
    esp ltd m-400 de karar kıldım sonunda.ama şu iki ilan da bana cazip geldi:

http://www.garaj.org/ilan/168670/ibanez-rg-550-ex-japon-dimarzio-evolution-800-usd.htm

bi 40-50 usd inerse bence hoş

http://www.garaj.org/ilan/168664/acil-satilik-ibanez-rg2550-prestige-japon.htm

buda en az bir 100 usd falan inerse.bu biraz gereksiz pahalı...

ne dersiniz?(2. pek düşünmüyorum.100 ytl fark ödeyip diğerini almak...)ltd m-400 set neck emg 81 alder falan.fiyat 845 euro ama 750 ye inerler nakitte...ilk ilan da da evo lar takılı...sizce?
  • grupmulanbu • 16 Kasım 2006 23:28 • #563152
    öncelikle, böyle özenle yazılmış bi cevap almak beni duygulandırdı doğrusu :)

yahuu jackson kötü gitar değildir..fakat her ne kadar el değiştirse de o gitarın adı sanı fiyatı düşmüyo..o kadar para boşa gider..onun yerine onun ayarlarında yüksek serili bi washburn bile çok daha ucuza alınabilir...ikici el güzel bişeyden kastım buydu..ve bence ikinci el gitar alırken çok iyi anlıyan biriyle almak gerekir..bilmiyen adam o an heyecandan bi manyetik bozuk olsa onu bile anlayamayabilir..ve ikinci el gitarın ayarlarıyla çok oynanmış oluyo..öyle bi bozulmuş oluyo ki bazen ayarı floyd rose'a güzel bi ayar çektirmek için bi ton para bayılıyosun..0 aldığın gitarda bu sorunlar ortadan kalkıyor..yani ilerde başınızın ağrımasını istemiyosan çoğunlukla 0 gitar tercih edin derim..ve para ödemekten kaçmayın gitar konusunda..ama sonradan çıkacak olan bir sürü masraftan şiddetle kaçının :S çünkü o sonradan çıkan masraflar bitmek bilmez bazen...