Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

"500ytl boss gt-6 2. el" sizce nasıl?

• Metalist_Boy • 3 Ocak 2007 00:37 • #563385
    Aha

Aslında kullanmak o kadarda zor değil.Alırken bende demiştim "lan ben bunu nasıl kullanıcam dünya kadar dügme var üzerinde falan" diye ama kullandıkca ogreniyosun haa tabi bazen yardım almak gerekiyo bende bu siteden almıstım yardım ama cok fazla değil 1 belki 2 defa almışımdır.Hakaten kullanması kolay gözünüzü korkutmasın :D
  • toneman • 18 Ocak 2007 21:07 • #563448
    Aha

aslında zor ve ugras isteyen bir sey olur ama eger 500ytl en varsa analog pedal sistemine kas.. ilk etapta sana boss os-2 (overdrive-distortion), dd-6(delay) ve ge-7 (equalizer) alabilirsin.. normal bir pazarlıkla da 3ünü 500 e kapatırsın. en iyi ton analoglarda unutma..
  • ludingirra • 21 Ocak 2007 16:31 • #563457
    Aha

tabi ki de analog en iyisi. İşlemci dediğimiz aletler sonuçta bazı amfi ve pedalların similasyonunu yapıyor. Okuduğum bölümden dolayıda analogla dijital arasındaki farkı iyi biliyorum.
    Ama çok pahalıya geliyor analog bi sistem. Birde Analog bi sisteme amfide gerekiyor. bende sadece evde kullanabileceğim bi marshall var.