Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kelepir ESP buldum!!

• HeArSe • 19 Ağustos 2007 23:51 • #563981
    http://www.jcfonline.com/forums/forumdisplay.php?f=8&page=2&order=desc

buda jackson'ın forum sitesi.bi göz at bakalım.

alexi gitaını jacksona yaptırmadı o gitar başka bir grubun gitaristi tarafından hediye edildi kendisine.ve jackson alexiye aynı gitardan yapamadığı için esp ye geçti.manyetik ve binding farkı var.jackson çalarken custom jackson manyetik kullanıyordu.
  • HeArSe • 19 Ağustos 2007 23:58 • #563982
    arkadaşım anlamıyorsu beni.sana hiçbir custom shop gitarda yazmaz demiyorum.piyasada satılan standart jackson custom shopların hepsinde yazıyor.sonuçta sen yazmaz dedin bende sana gösterdim yazdığını.

benim gibilerle uğraşma o zaman niye 2 gündür mesaj yazıyorsun yazma zorlamı.doğrular gücünemi gitti.
  • HeArSe • 19 Ağustos 2007 23:59 • #563983
    mesajı yanlış yere yazmışsın.
  • Serpent_King • 20 Ağustos 2007 00:51 • #563984
    alexi nin esp ye geçme hikayesi ile ilgisi yok bu gitarın.rr24 sadece alexinin şu anda esp ile kullandığı gitarın oldukça benzer bir versiyonu hepsi bu.

yahu sana japon sitesi bile buldum koskoca büyük harflerle USA yazan sayfa , hayır daha neden ısrar ediyorsun ne kaybedeceksin anlamıyorum ki hiç...
  • Serpent_King • 20 Ağustos 2007 00:52 • #563985
    öncelikle yazılanları iyi oku derim.ben yazmaz demedim , istersen yazar istersen yazmaz dedim ve sen yine saçma sapan tavırlarınla tartışmak isteyerek "hayır hepsinde yazar" dedin şimdi de kıvırıyorsun.umarım yukarıdakileri editlemezsin :)

işte söylediklerin :

"hepsinde made in usa ve custom shop yazar.bak istersen jacksonın sitesinden ya da ebayden"

"o senin dediğin standart custom shop olmuyor işte.piyasada satılan bütün custom shopların headstock'unda yazar."

gözden kaçırmışım.piyasada satılan custom shop mu ? ohooo bak güzel kardeşim , custom shop şu demek : bir jackson dükkanına giriyorsun , bana böyle böyle gitar yapın , şu şu özelliklerde olsun diyorsun ve binlerce dolar verip yaptırıyorsun.sapında jackson yazıp yazmayacağı da sana bağlı.ha , jackson bu custom gitarlardan bazılarını hakaten beğenir , custom shop adıyla üretir ve satar.yani senin tasarımını satar bir nevi.e bunların headstockuna da allahın emri sonucu koyar made in usa yazısını.bu bc rich'de de böyle , esp'de de.yani custom shop bir gitar serisi değil :)
  • HeArSe • 20 Ağustos 2007 10:54 • #563986
    jackson bu custom gitarlardan bazılarını hakaten beğenir , custom shop adıyla üretir ve satar

bahsettiğim şey zaten bu.sonuçta custom shop jackson alırken şu olsun bu olmasın diyemiyorsun ama yaptırısan ayrı.ben piyasada satılanlar için hepsi dedim.yoksa adam özel custom shop siparişi verirse istediğini yapar.
    jackson custom shop sonuçta sadece kişiye özel gitar üretmiyor.tıpkı gibson gibi.
    custom shopa gitar serisi dediğimi hatırlamıyorum.ama tıpkı seri gibi jackson üretip üretip satıyor.
  • HeArSe • 20 Ağustos 2007 10:58 • #563987
    tamam amerikan bu gitar kabul ettim.

peki benim gösterdiğim onca sitedeki japon yazanlar ne? yani o gitarın arkasındaki made in japan yazısıda mı yalan.
  • Serpent_King • 20 Ağustos 2007 11:18 • #563988
    yalan değil amerikan ve japon versiyonları var ama gitarın modeli amerikada tasarlanmış.ben de ilk aradığımda amerikanı bulmuştum.
  • Serpent_King • 20 Ağustos 2007 11:20 • #563989
    pek seri üretmiyor.yine siparişle üretiyor.sen katalogtan bakıyorsun bu güzelmiş diyorsun onu atölyede yapıyorlar senin için.