Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Amerikadan gitar almakla ilgili sorularım var cevap bekliyorum..

• barinho • 8 Ocak 2008 19:38 • #564129
    Arkadaşlar sorularım olucak daha tecrubeli arkadaşlara. Yakın zamanda Amerika'ya gidicem de, gitar fıyatları uygun diye duydugumuz icin gitar alma fikri belirdi kafamda.JS30 Kelly kullanıyorum 2 senedir.Thrash ve heavy dinliyorum .Master of Puppetstaki gibi parlak tonlar hosuma gidiyor diyebiliriz.Şimdi Randy Rhoads ya da king v den birini almayı düşünüyorum ve fıyat olarak da en fazla 650 dolar cıvarı veya gitar cok fark edecek derseniz biraz daha yukarı cıkabilirim .Bu ikisinin hangi modelini tavsiye edersiniz (su an kullandıgım Kelly nin kalitesinin üzerine cıkmasını istiyorum yeni gitarın.ona gore cevap verirseniz sevinirim). Ayrıca ucakta yanıma alabilir miyim alamassam hardcase dısında bir çözüm olabilir mi diye de sormak istiyorum.Cunku hardcase de 100 dolardan asagı degıl ve ona da para harcamak ıstemıyorum.Gigbagim var ayrıca gıtarı getırınce onla tasımayı dusunuyorum.Teşekkürler şimdiden..
  • Ktulu • 9 Ocak 2008 12:41 • #564130
    Gitarı hayatta yanına vermezler. Üzerine "FRAGILE" etiketi basıp bagaja yolluyolar.
  • Serpent_King • 9 Ocak 2008 13:18 • #564131
    uçakta yanına alırsan ayrı bilet parası ödersin.bagaj için sorun yok.bu şekilde gitarını getirebilirsin hiç bir sorun olmaz ayrıca.ancak kargo ile denersen gitarını asla göremeyebilirsin :P
  • barinho • 10 Ocak 2008 18:31 • #564132
    Tesekkurler bilgi icin yalnız Amerıka'da yasayıp da sureklı gıtarı ucaga alabılenler de varmıs Turkıye'ye gelıp gıderken.kısaca herkes farklı birsey soyluyor.gıttıgımız zaman bırılerıyle konuscam artık ordan.
  • Ktulu • 14 Ocak 2008 01:30 • #564143
    Gitarı bence kesinlikle yanına vermezler. Nereye koyucaksın ki onu, yukardaki dolaplara dersen bagajla hiçbi farkı yok. Yanındaki koltuğa desen kemer mi bağlıycaksın :D Uçuş güvenliği için çok sakıncalı. Check-in'deki personeli kafalasan bile kabin ekibinin bagaja yollama ihtimali çok yüksek. Bence işini sağlama al hardcase de al bi tane. Hem orda burdakinden daha ucuzdur, 2 malın birden olmuş olur fena mı? Birini sakata sokmaktansa...