Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Creative Zen Neeon, Bozuk Kulaklık Girişi

• EdiP • 18 Mart 2008 20:28 • #564236
    Merhaba,

başlıktan da anlaşılacağı gibi elimde kulak girişi(çıkışı?) bozuk olan bir mp3 çalar var, geri kalan fonksiyonları gayet iyi çalışıyor. Garantisi bitmiş durumda o yüzden servise götürme ihtiyacı duymuyorum -ki servisi de Multimedya, çok sevmediğim elektronik insanlar- nereye götürürsem uygun fiyata tamir ettirebilirim, daha doğrusu böyle küçük bir arızayı heryer halledebilir mi yoksa illa ki servise mi götürmeliyim ?

şimdiden teşekkürler.
  • Calgon • 1 Mayıs 2008 21:23 • #564278
    Hiç mi çalışmıyor? Yoksa hışırtılı mı?
    Vidalar üçgen mi yıldız mı? Yoksa vidasız(bi nevi klips) li mi.? sen de yaparsın tahmin ettiğim gibi deforme olduysa.
  • EdiP • 1 Mayıs 2008 21:43 • #564279
    sanırsam bu ürünlerde çok görülen bir sorunmuş ve sadece kötü lehimleme ile alakalıymış. içini açtım ama pili çıkaramadım yerinden, yapıştırmışlar galiba. çok da zorlamak istemedim birşey yaparım şimdi alete, aman aman =). böyle ıvır zıvırat tamir işleriyle uğraşan bir elektronikçi bulsam direk götürüp yaptırıcam ama işte her yere de güvenilmiyor haliyle.
  • Calgon • 1 Mayıs 2008 22:34 • #564280
    evet... bir de dişi bölgedeki yay gibi olan metalin yalama olması da olabilir sorun... ben şimdiye yapmıştım. ama tırsıyorsan. evet. elektronikçiye götür abi.. normal televizyon tamircileri filan yapar ya... ama en iyisi cep telefoncu ;)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 5 Mayıs 2008 02:25 • #564282
    getir bana kardeşime yaptırtıyım.