Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

fender almak için

• fendumanist • 22 Ocak 2009 17:56 • #564379
    arkadaşlar merhaba...
    ben fender telecaster almak istiyorum ama fiyatlar hakkında tam bi bilgim yok acaba yardımcı olabilir misiniz?
    burda nekadar dışardan nekadara gelir vb.
    yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler
  • AnakinSkywalke • 23 Ocak 2009 16:23 • #564380
    valla 600 dolara ölmek üzereden 1000 dolara eli yüzü düzgünden 2000 dolara cillop versiyonlarını alabilirsin.

ama daha öncesinde adama sorarlar. bunu zaten soruyosan fenderi neyapacaksın diye :) yani demem şuki eger gitarlara yeniysen, telecasterin klavyesi kalındır. gövdeside fil kadar. bilipte almak önemli.

yurt dışına gelince. modelinden modeline değişiyor . ama şöyle diyeyim en az %30 kar çakıyorlar, maks olarak %100 e kadar
  • Sinekikili • 8 Mart 2009 09:45 • #564391
    Marka modeli belirt uygun bişeler yaparız sana hacı abi .)
    Makara değil ciddiyim ;)
  • Kentclub • 17 Haziran 2009 18:32 • #564408
    türkiye'deki fiyatlar elbette avrupaya göre pahalı, amerikaya göre daha da pahalı. Fakat naaparsın... Yurtdışına gidip alamam diyorsan mecburen çevrendeki dükkanları araştırıp en uygun fiyatı bulacaksın... Gitarı denemekten bahsetmiyorum bile. Ingilizcen iyiyse www.fender.com 'dan araştırabilirsin gitarın özelliklerini fiyatlarını ve türkiyedeki satıcılarını.