Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

SRV Music hakkında?

• rexxer • 8 Temmuz 2011 22:13 • #640374
    arkadaşlar merhaba.uzun zaman ara verdiğim elektrik gitara yeniden devam etme kararı aldım. yeni bir başlangıç yaparken yeni bir gitar almak istiyorum. bildiğiniz gbi SRV Music'te ikinci el american fender ler satılıyor. ben oradan alışveriş yapmayı düşünüyorum fakat uzun zaman ara verdiğim için gitar çalmayı biraz unuttum. şimdi orada satılan ikinci el gitarlar srv muzigin onayladığı gitarlar mıdır? yani orada satılan ikinci el gitarlar önce magaza tarafından test ediliyor mu? ben pek deneme yapamayacağım için sorunlu bir gitarı fark edemeyebilirim.
  • serrock • 10 Temmuz 2011 13:06 • #640376
    Selam,
    Deneyimli birisiyle gitmen tavsiyemdir.
  • Tebitbreath • 27 Temmuz 2011 01:54 • #640400
    özleme güvenebilirsin. kötü mal satmaz.
  • SchizopReNiq • 29 Temmuz 2011 09:13 • #640403
    Dostum meksika fender düşünürsen ben satayım sana :) Gel studiyo ortamındada dene.

Önemli bi not : Babandan bile gitar alıcaksan kesinlikle denemelisin :)
  • Loki • 1 Ağustos 2011 16:48 • #640417
    özlem 10 senedir gitar satıyor elbetteki gitarları kendisi test etmiyor ama bozuk gitarı getirip satmaya çalışanı da anlıyor. Ayrıca gitarda bir sakatlık varsa tavsiye ettği luthier ve tamircilerde sürekli çalıştığı insanlar.

Elbetteki bu iyilik kötülük olayı kişiye göre göre değişir bazen bir meksika fender bile american kadar hatta daha iyi ses verebiliyor.

Özlem bu konuda istediğin gibi test etmen için uygun ortamı da sağlıyor alcakmısın almıycakmısın gibi sorular sormuyor sağolsun. herkes istediği gitarı test edip deneyebiliyor. Fiyat performans açısından kendine en uygun gitarı alıp gidebiliyorsun. Özlem de iyi bir esnaf olarak elinden geleni yapar zaten.

sende deneyimli biriyle gidersen bence istediğin gibi bişeyler bulabilirsin.

Sevgiler
  • GNY • 12 Eylül 2011 19:41 • #640518
    Ozlem sattigi urunle ilgili bildigi herseyi durustce paylasacaktir. Rahat ol.
    IYI GUNLER
  • bsftw • 6 Ekim 2011 23:44 • #640544
    Kötü-bozuk-zarar görmüş-satıcısının lüzumsuz fazla para istediği-kalitesiz gitarı Özlem satmaz. 3 Gitar aldım 4 gitar filan sattım o dükkanda Özlem'in sayesinde. Ayrıca Raşit var, deneyebiliyor o gitarları sizin için ve gayet deneyimlidir kendisi.
  • krmızıbulut • 10 Ekim 2011 22:41 • #640549
    Ben de arkadaşlara katılıyorum Özlem düzgün esnaftır yıllardır tanırım, sıkıntı yaşatmaz insana ama gitar almadan denemek lazım tabi. Hayırlı olsun şimdiden...
  • küçük_istasyon • 11 Ekim 2011 01:00 • #640550
    özlem, tayfun vs kimseye güvenme. alacağın gitarı dene.
    testten kastın nedir bilemiyorum tabi ama en iyi testi kendin yaparsın zaten.
    satılan 2. eller kadar konsinye var orda. hepsine test yapamazlar.
  • rors7 • 17 Ekim 2011 01:53 • #640554
    valla özlemden 2 gitar aldım, memnun kalarak aldım. hatta ara ara siteye bakıyorum ne var ne yok diye. 2 de gitar sattım orada. SRV'den sıkıntı çıkmazda, şöyle bi durum var tondan iyi anlayan biriyle kesinlikle gitmelisin.