Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Setup hakkında

• out of order • 24 Ocak 2012 23:13 • #640688
    Selamlar,
    Gitar setupımı tamamlamak istiyorum ancak tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    çift humbucker'lı bir gitarım, crybaby wah pedalım, anfi modelleme ve direk miksere girmek için behringer gdi21im(amfi kullandığım zaman bunu kullanmıyorum) ve de bir adet ibanez cf7'im var. Renginden dolayı Ds-2 ve yanına da bir overdrive ile equlizer almayı düşünüyorum.
    Amacım fazla prosesore kaçmadan modül efektleri, delay, comp vs efektlere sahip olmak. bunun için tavsiye ettiğiniz uygun fiyatlı ve performanslı bir pedal/prosesor var mı?
  • rockn_boq • 13 Şubat 2012 09:41 • #640713
    eğer fiyat bakımından illaki ucuz olsun diyorsan delay için add alabilirsin ama yok o beni kesmez almışken iyisini alıym diyorsan boss dd7 olabilir..onun dışında tremoloda hoş bir efekt electro harmonix stereo pulsar gayet başarılı compressor için mxr dyna comp önerebilirm. geriye kalan efektrler tamamen senin zevkine kalmış kullanırmısın kullanmazmısın bilemem ama bu saydıklarım en çok kullanılanlardır..ayrıca biraz paraya kıyman gerekecek..
  • stratomaster • 3 Mart 2012 20:01 • #640744
    sadece delay ve bi kaç modülasyondan yararlanacaksan ucuz yollu prosesörlere bakabilirsin, zoom olur, digitech olur.. Biraz daha güzel bütçen varsa line 6 m5 gibi ürünlere de bakabilirsin.
  • pbvious • 20 Mart 2012 11:20 • #640755
    rockn_boq'un dediği pedalların birebir add muadilleri var. daha ucuza almak istersen eğer.