Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Fender Squier Jazz Bass mı,Cort B4 MÜ?

• thsmths • 29 Mart 2014 12:27 • #641109
    Solağım ve fazla seçeneğim yok..Tarzım alternatif,brit rock..Bu iki gitardan hangisini tercih etmeyeliyim sizce(nedenleriyle birlikte)..Ayrıca solak başka bir model önerebilirsiniz...
  • Fakfakan • 2 Eylül 2015 20:34 • #641533
    cort hiçbir şekilde önermem alternatif istiyosan squier baslarda fena değil diye duydum elektrolarda tremolo yüzünden akort problemi oluyo ama basta öyle bişey yok tabi yani şu modelini çok beğeniyorum ben http://www.garaj.org/dukkan/urun/6755/squier-vintage-modified-jaguar-bass-rw-black
  • BassGuitarst92 • 18 Eylül 2015 22:41 • #641541
    Bass gitarları solak yapabilirsin illa solak üretimli bir gitar almak zorunda değilsin ^^ ve 5 telli tavsiye ederim squier in 5 tellisini almayı düşünüyorum
  • hasan181 • 22 Ekim 2015 00:39 • #641561
    Bence fender ile aynı kefeye bile koyulamaz. Fender tonu denilen bir söz vardır. Kabul markasınıda satıyor ama adamlar iyi enstruman yapıyorlar. Bence düşünmeden fender al ki bas gitardan söz ediyorsun bir de ilk sahne deneyimlerimde solaktı bas gitar sahne bitiminde her sahnede ama çaktırmadan elime alırdım gitarı baktım solak geri bırakırdım usulca. Hani bende öyle bir heyecan yaratıyor fender bildiğim şeyi unutturuyor resmen.. :)