Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJa hoş geldiniz

• GaRaJ Bekçisi • 10 Ocak 2002 00:58 • #564526
    GaRaJda beğendiğiniz beğenmediğiniz, görmek istediğiniz herşeyi burada tartışabiliriz. GaRaj ekibine söylemek istediğiniz herşeyi onlara maille bildirebileceğiniz gibi buradan da iletebilirsiniz. Dikkatlice okunduğundan emin olunuz. Şüphe etmeyiniz. Müsterih olup rahatça uyuyunuz.
  • Nem • 2 Nisan 2002 17:26 • #564537
    Netscape hadisesi

Stüdyolar bölümüyle uğraşıyoruz bu günlerde. O işi bitirdikten sonra Netscape uyumsuzluklarını düzeltmeye çalışıcaz. Ama netscape de kendini düzeltmeye çalışsa bari bu arada :) Şaka şaka, ilk göz ağrımızdır netscape, yapıcaz efenim..
  • succubus • 14 Nisan 2002 22:48 • #564539
    hoş bulduk

bayıldım buraya güzeller...
    hakikaten, müzikle uğraşanların ihtiyacı olabilecek herşeye kolaylıkla ulaşılması sağlanmış, kullanımı gayet rahat ve hızlı..ne diyeyim.. güzel fikir, güzel düzen..

tebrik ediyorum, elimden gelebilecek her türlü yardım ve yataklığı yapabilmem için imkan tanınırsa sevinirim..

kolay gelsinn
  • GaRaJ Bekçisi • 15 Nisan 2002 22:47 • #564540
    hoş bulduk

selamlar, oncelikle iltifatlar icin tesekkurler. Yardima ihtiyacimiz tabii ki var. Ozellikle haberler ve soz / nota arsivi konusunda. Elimizden geldigi kadar hizli arsivi gelistirmek icin ugrasiyoruz. Ayni zamanda da siteye yeni eklemeler yapmaya calisiyoruz. Bizi elestiriler ve yonlendirmeler yardimiyla yalniz birakmazsaniz seviniriz. Uyelere atacagimiz mesajlarla ve Forumun bu bolumunden yeni projelerimizle ilgili detaylari verecegiz. Gorusmek uzere
  • mazanni • 18 Mayıs 2002 16:36 • #564543
    hoş bulduk da....

arkadaşlar özellikle de bekçi adlı hazret siteniz gerçekten güzel işlevsel kolay kullanımlı anlaşılır rahat ve fakat aza tercih edilen bir site msej tarihlerine bakıyorumda kimse öle çok fazla takip etmiyor siteyi. bu konuda sakinleri biraz dürtüklemek sanırım site sahiplerinin işi. bu konuda daha fazla çalışmak gerek diye düşünüyorum. siteyi daha popüler ve sık kullanılan sürekli takip edilen bir site haline getirmek için bişeyler ivedi olarak bişeyler yapmanızı salık veririm. şimdiden herkese iyi çalışmalar.
  • Cubi • 20 Temmuz 2002 20:24 • #564552
    Aradigim hoş diil ...

Çok hoş bi sahife olmuş.. Bekçi abim kasmış eywalla... Insan musiki ile her b.ku yer burdan.. Ama davul isterem ben! :) Bu arada siteyi ben sans eseri buldum.. Daha ii reklamı yapılabilir.. Kadıköyde ki ve Beyoğlunda ki bütün studiolara girdik ve gördüüm kadarıyla hepsinin reklamı var ama onlarda sizin fazla göremedim.. Bence kapıya asmalılar koca koca! Ben FREKANS taki EVRIM 'le konusiim :) en azından orası.. 10/10 vermişiniz.. Üst kata hiç çıkarmamıştı bizi pezo ama biz gördük.. Bunun içinde eywalla..
  • GaRaJ Bekçisi • 20 Temmuz 2002 20:36 • #564553
    Aradigim hoş diil ...

Teşekkürler :)
    Stüdyoların notlarını biz vermiyoruz, ziyaretçiler veriyor, yani sen de not verebilirsin.
    Reklam konusuna gelince, eh o da olacak tabi zamanla..
    Sana davul da bulucaz yakında hiç merak etme, çaktırmadan takip ediyorum da iki gündür sitenin altını üstüne getirdin :))
    Dün sohbet bölümüne gelseydin sana bu konuda yardımcı olabilecek bir adam vardı. Neyse haftaya tekrar burda olucak kendisi..
  • Cubi • 20 Temmuz 2002 23:04 • #564554
    Aha aradigim sensin misin nesin :)

Eywalla bekçi abim.. Kendimi Gandalf ı bulmuş Bilbo gibi hissediom.. Walla gelcektim sohbete ama ingilizce bisiler dedi bilg.. Bende öh dedim yüklemedim zımbırtıyı.. Gülmeyin lam! Cd romum bile 3 sene önce kalmadı... Ondan bozukluk olur diye yüklemedim ama muhabbet iise geliris.. Yardımlarını esirgeme benden bekçi abim.. :)
  • gitarTELi • 7 Haziran 2005 01:15 • #570063
    GaRaJa hoş bulduk

ne günlerdi yaFü =)
  • souls_for_rent • 7 Haziran 2005 13:05 • #570082
    GaRaJa hoş bulduk

nostaljiTELİ