Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRamp = GaRaJ + Winamp

• GaRaJ Bekçisi • 22 Ağustos 2003 19:26 • #564629
    Düşünmez miyiz...tabii ki düşünüyoruz ama biraz emek istiyo bu işler son dönemde pek vaktimiz yok. En kısa zamanda winamp 3 versiyonu da gelecek GaRamp'ın.

Ama 2.xx serisini bırakmazdım ben olsam. Neden 3 kullanıyorsun? Açıkçası ben bir neden göremedim 3'e geçmek için. Zaten Nullsoft'ta 2 serisini geliştirmeyi sürdürüyor... (bu bölüm ilk paragraftan ayrı tutulmalıdır:) Böyle bir versiyon varsa ona uyumlu da bir garamp olmalı tabii ama dediğim gibi biraz uğraş lazım)
  • Marty Friedman • 5 Eylül 2003 13:28 • #564630
    Ben Winamp 2.91 kullanıyorum ve çalışmadı dediğiniz gibi winamp klasörünün altına kopyaladım ama çalışmadı. Napabilirim.
  • GaRaJ Bekçisi • 5 Eylül 2003 16:06 • #564631
    :: Winamp minibrowser açılmadıysa:
    Netscape ile yüklediğiniz winampı kullanıyorsanız onun minibrowser yok. (genelde karşılaştığımız için bunu yazdım)

:: Parçaları göremiyorsanız:
    minibrowser'ın altında yukarı doğru bakan bir ok olacak ona basın, "GaRaJ'da..." linkine tıklayın...

Sorun çözülmediyse çalışmayışını biraz daha açıklamanızı rica edeceğim :)
  • paganini • 28 Mart 2004 00:38 • #564696
    ben winamp 5.02 kullanıyorum ve minibrowser da öyle birşey açılmadı
    winamp 5 serisi için desteği bulunmuyormu acaba?
  • GaRaJ Bekçisi • 29 Mart 2004 22:50 • #564699
    GaRamp'ın winamp 5.xx için desteği şu anda yok. Biz daha 3.xx için bir şeyler yapmadan adamlar bir versiyonu da atlayıp 5.xx'i çıkardılar. Du bakalım elimiz değecek ona da umarım.

Açıkçası ben hala 2.81 kullanıyorum. Winamp gibi bir programdan beklediğim herşeyi de alıyorum. GaRamp ta çalışıyor :) Bu version hikayelerini Nullsoft'un "o kadar popüler bi program yaptık, biraz ekmeğini yiyelim" zihniyetinden kaynaklanıyor galiba. Onlar da haklılar tabi!
  • kyakuz_2004 • 9 Ekim 2004 04:33 • #566022
    Bunla Kalmamalı Bence Hatta Ben Size GaRaJ_WiNaMP YaPaYıM Bütünüyle Siteye Bağlı Olsun İstermisiniz Bekçi Nasıl Olur :)
  • thriller • 10 Ekim 2004 13:38 • #566028
    garampı okudum ama hiç bişey anlamadım.. :) neyse.. şarkı falan indirme değil heralde..oyleyse telif haklarını odeyin.. :)))))))))))))))))) güle güle.
  • deren • 18 Ekim 2004 15:11 • #566091
    http://www.evillabs.sk

direk bu programi kuruyosunuz , 0 sorunla çalisir ayrica database çok genis.bulamayacagi sarki sözü çok az.winamp3 de çalismiyo yanliz sanirim.ama yinede bir deneyin belli olmaz ama diger winamplarda sorunsuz çalisiyor.
  • deren • 18 Ekim 2004 15:13 • #566092
    birde yatuyuyatuyu diye bir program vardı onuda aratıp bulun isterseniz.benim en beyendiğim özelliği playlistteki şarkı süresini topluyo siz playlisti çalıştırınca geri sayım başlıyor.son şarkının bitimiyle bilgisayar kendini kapatıyor...
  • Yiaanın Yeğeni • 24 Ekim 2004 15:58 • #566116
    valla süper birşey bu ya hemen download etmek lazımmmmmmmmm