Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ :: Gruplar

• GaRaJ Bekçisi • 7 Mayıs 2003 18:56 • #564604
    GaRaJ'daki "Gruplar" bölümüyle ilgili tüm öneri ve eleştirilerinizi bu başlık altına bekliyoruz. Konuyla ilgili bilgi almak için <a href="http://www.garaj.org/haber560.htm" target=_blank>buraya tıklayın</a>

İlginiz için teşekkürler...
  • skaterboy • 6 Haziran 2003 12:19 • #564607
    tam abi gzl b olay yapmısınız am su gruplar arasına kendı grubumuda eklemk ıstıyorm fakat nasıl yapcm bılmıyorm bu yol gostersen
  • GaRaJ Bekçisi • 6 Haziran 2003 15:02 • #564608
    Grubun için düşündüğün alan adını [email protected] adresine yollarsan gerekli işlemleri yapıp kontrol panel şifreni yollarız.

Başvuru posta yoluylaoluyor yani, mailini bekliyorum...
  • Ratt • 12 Temmuz 2003 22:40 • #564616
    meraba
    oncelikle tesekkur ederim gercekten guzel bi bolum hazırlamıssınız.
    merak ettigim birşey var: acaba grupların web sayfalarında demo yayınlama imkanları varmı acaba ? malum ziyaretciler merak ettikleri grupların nasıl caldıklarını merak ediyo olabilirler :)
    ben garaj.org sayesinde buldugum arkadaslarla cok yeni bi grup kurdum ve en kısa zamanda bu sitede bir web sayfası hazırlamayı dusunuyoruz..
    tesekkurler.
  • GaRaJ Bekçisi • 14 Temmuz 2003 12:06 • #564620
    Selamlar,
    Şu anda GaRaJ sunucusuna .mp3 veya başka formatlarda dosya yükleme yapılamamakta. Konuyla ilgili çalışmalarımız sürmekte.

Grup sayfanızdan GaRaJ dışındaki sunuculara link vererek, eğer mevcutsa, bu sunuculardan kayıtlarınıza ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Görüşmek üzere...
  • GaRaJ Bekçisi • 18 Temmuz 2003 11:51 • #564621
    Grup sitenizin kontrol panelinden Fan kulübü bölümüne girerseniz, alt bölümde Fan kulübünüze üye olmuş GaRaJ üyelerinin nicklerini ve bu nicklere tıkladığınızda da üye detaylarını görebilirsiniz.
  • GaRaJ Bekçisi • 25 Eylül 2003 14:01 • #564632
    GaRaJ'a grup kaydınızı artık kendiniz yapabileceksiniz. Alttaki linke tıklayıp formu doldurun Bekçi geri kalanı halledip size ulaşacaktır.

<a href="http://www.garaj.org/grupekle.php" target=_blank>Grubunuzun web sitesini oluşturmaya hemen başlamak için buraya tıklayın</a>
  • GaRaJ Bekçisi • 23 Ocak 2004 22:43 • #564652
    GaRaJ :: Gruplar :: Genel Uyarılar Hatırlatmalar

GRJ Gruplar bölümündeki siteleri hazırlayanlar için bazı uyarılar ve hatırlatmalar yapmak istiyorum.

Gelen sorular ve grup sayfalarını izlerken benim dikkat ettiğim bazı başlıkları aşağıda bulabileceksiniz.

ÖzellikleSayfasını yeni hazırlamaya başlayanların bir okumasını tavsiye ederim...

Kolay gelsin
  • GaRaJ Bekçisi • 23 Ocak 2004 22:49 • #564653
    Grubumun sitesi GRJ :: Gruplar bölümünde listelenmiyor! Neden?

GRJ'ın en çok dikkat ettiği konulardan birisi, sitenin içeriğinin doğru, eksiksiz ve güzel türkçe'yle yazılmış olmasıdır.

Hazırladığınız sitelerin bu kriterleri karşılamaması durumunda bu sayfalar GRJ içeriğine dahil edilmeyecektir. Alt domainleriyle yayını konusuna karışılmayacak, ama yukarıdaki ilkeleri çiğnememek amacıyla GRJ içeriğinde boş, kötü ve bozuk türkçeyle yuzılmış, bilgi açısından eksik sitelere yer verilmeyecektir.

Sayfan&#305;z&#305;n bu kriterlere uygun oldu&#287;unu dü&#351;ünüyor ama hala gruplar sayfas&#305;nda göremiyorsan&#305;z, lütfen [email protected]'a bir mail at&#305;n ve bizi uyar&#305;n. Gözümüzden kaçm&#305;&#351; olabilir. Gere&#287;ini hemen yapar&#305;z.
  • GaRaJ Bekçisi • 23 Ocak 2004 23:10 • #564654
    Grubumun üyelerini gerekli yere listeliyorum, ama sitede gözükmüyor! Neden?

Gruplar Kontrol Paneli'ndeki üyeler kısmına, grubunuzdaki GRJ'a üye olan arkadaşlarınızın nick'lerini yazmalısınız. Aksi takdirde sistem yazdıklarınızı boşaltacaktır.

Eğer grup üyeleri GRJ'a üye değiller ve olmak ta istemiyorlarsa, sayfanızın normal metin bölümüne bir liste halinde isimlerini yazabilirsiniz.