Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumda mesaj şekillendirmesi

• kyakuz_2004 • 15 Ekim 2004 01:14 • #566073
    Divine Oku _ Okuda Gör

~Puahahahahaa Dikkat Çekmek İstiyormuş Demek Karete ...
    Sende Reklamını Mı Yapıyon Bakem Heh Cici Çocuk...
    Komik Olma Divine Beni Kendine Güldürdün Yine
    Ama Sen Böyle Gidersen GaRaJStaR Olabilirsin Çek Abi Dikkatleri Böyle Puahahaa
    Yaf Mesajlara Katılmam Genelde Ama Zorla Bana Yazı Yazdırdınız Buraya Öffff
  • divinemusic • 18 Ekim 2004 09:20 • #566087
    kyakuz_2004_ Okuda Gör :)

Valla şimdi sana cevap yazıyordum bir baktım üyeliğin pasife dönmüş. Bekçinin sopası yok aslanım :) Aha da sen bunu oku da gör cevap yazama :) Umarım bir daha ki sefere mizacını daha seviyeli bir şekilde kullanırsın,
  • ScarFace • 18 Ekim 2004 10:16 • #566088
    kyakuz_2004_ Okuda Gör :)

divine'ye uzanan eller kırılsın!!!
  • karete • 24 Ekim 2004 06:44 • #566112
    divine okuda gör Okuda Gör :)

[26 kez okundu]divinemusic
    Son düzeltme: 18 Ekim 2004 Pazartesi / 09:2418 Ekim 2004 Pazartesi / 09:20
    Valla şimdi sana cevap yazıyordum bir baktım üyeliğin pasife dönmüş. Bekçinin sopası yok aslanım :) Aha da sen bunu oku da gör cevap yazama :) Umarım bir daha ki sefere mizacını daha seviyeli bir şekilde kullanırsın,
    kişisel isteği üzerine uyeliği silinmiştir ama bana karşı olan sözün hiç hoşuma gitmedi haberin olsun ben eğer ilgi çekmek isteseydim oktan bi grup kurar bağra bağra sesim olmadığıu halde şarkı söylerdim orda burada hava atardım grubum var diye ne bilim ya da profılıme ben yakışıklıyım karizmatiğim büyük yerlerde tanıdıklarım var gibi şeyler yazardım daha yazacak şeyler var ama arkadaşlığımız bozulmasın diye içime atıyorum kapatalım konuyu bekçinin o kişinin uyeliğini silmek istemediğinide bilmeni isterim senin için filan silinmedi o tip konuşmuşsun
  • Ktulu • 24 Ekim 2004 06:58 • #566113
    :))))))))

millet de lapinliyo ya hemen !! :DDD

helal valla :))))))))

yarılıyorum ben burda..

hele cırcır'daki ilk mesaj yukarı gelince var ya gebermiştim gülmekten :)))
  • divinemusic • 24 Ekim 2004 14:49 • #566115

Yukarıda yazdıklarım gayri ciddi idi, anlayacaksın diye düşündüm. Samimiyetimize güvenerek böyle bir yazı yazdım ve :) ikonu koydum sonuna? Çok önceden de mesajıma karşılık vererek esprili bir şekilde yaklaşmışsın ama şimdi neden böyle bir tavır aldın onu anlayamadım doğrusu? Eğer bir sorun varsa bahane olmasın dostum sorunu dolandırmadan direk paylaşmanı isterim. kyakuz un konusunun da seninle ilgili olduğunu düşünmüyorum ama bir açıklama getirmişsin, teşekkür ederim,

Lütfen yazılanları dikkatli ve tamamen okuyalım...
  • karete • 24 Ekim 2004 16:43 • #566117

ilk yazdığımdada içime atmıştım yine konuşmıycam boşver gitsin
  • divinemusic • 26 Ekim 2004 12:15 • #566130

Mehmet canımı sıkma benim ya... Tamam özür dilerim ok?
  • bekciyalakası • 6 Kasım 2004 20:37 • #566237

aslan bekcim adelelim gobislim sil boyle huysuzlarin mesajlarini
  • BoSs • 7 Kasım 2004 11:44 • #566243
    Bekçi Sana SesLeniyoruM !!!

Benim Divine İle Aramdki Olayı FOrmda Çözmeye Çalışıyorum Ama sen Kalkmışsın MEsajlarımızı Siliyorsun .
    İlla GarMeS Kullanmak Zorundamıyız . Burdan Herkesin Görüp Kimin Haklı Kimin Haksız Olduğunu Bilmesi İçin Formda Tartışma Oturumu Açtm . Ayrıca Özelime Mesaj AtAn Arkadaşlar EvEt Kyakuz_2004 Benim...