Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

DrumClub istiyoruz.....

• JackSparrow • 8 Haziran 2004 23:16 • #564803
    Garaj Bekcisi, üstad siten şakır şakır işliyo helal olsun...
    Fakat biz garaj bünyesindeki davulcuların senden bi ricası var..
    Böyle forumlardan olmuyo senden bi drumclub istiyoruz..
    Eğer benim nacizhane fikrimi sorarsan ki;
    Şu Egosantrik, Forum Ve Sohbet yazan yere ekleyebilirsen çok iyi olur.
    Garaj bünyesindeki davulcuların kısa bi profilleri,
    Dünyaca ünlü çeşitli davulcuların biyografileri, profilleri ve onlar hakkındaki haberler, davul egzersizleri davul çalma teknikleri, davul markaları ve özellikleri...
    Eğer bu konularda bilgiye ihtiyaç olursa ScarFace ve ben her konuda yardımcı olabiliriz...
    Eğer böyle bi olay olursa diğer davulcu arkadaşlarda Davul Klübümüze bilgi, haber vs. ekleyebilirler....

Bize yardımcı olursan seviniriz Bekcim hadi kolay gele...
  • GaRaJ Bekçisi • 9 Haziran 2004 08:10 • #564804
    Sevgili Serçe kardeşim :D

Bu tip özel konuların hepsine birlikte bir çözüm getirecek GRJ'ın yeni bölümünün açılmasına çok az kaldı. Azıcık sabredelim. Geçtiğimiz hafta içinde açacaktık ama elde olmayan bazı takvimsel sorunlar engel oldu.

Ne diyeyim yani geliyor...
  • Ktulu • 15 Haziran 2004 15:22 • #564817
    Gelsin istiyoruz.
    ben de davulculuk için aday adayıyım şimdilik.
    Aslına bakarsanız kendimi iyi bir dinleyici yerine koyuyorum ama davulların markaları, ekipmanları vs. hakkında çok çok az bilgiye sahibim. Müzik kulağımın da iyi olduğunu düşünüyorum, manyak ritmli kafa sallıyomuşum, arkadaşlar öyle diyor :)

Başlangıç için ne yapmak lazım?

Arkadaşın Kadıköy'de stüdyosu var, orda mı çalışmak lazım yoksa elektro davulla da kendimizi geliştirebilir miyiz? Ne dersiniz?
  • JackSparrow • 15 Haziran 2004 19:06 • #564818
    Ktulu kardeş eğer 22 yaşına geldiysen ve daha önce hiç davul çalmadıysan artık bu zamandan sonra çok zorlanırsın..
    Çünkü kas gelişimin tamamlanmıştır ve artık kendini olduğundan daha fazla geliştiremessin...
    en fazla 15 yaşında başlamak lazım ama eğer bana sorucak olursa elektro davul acayip dandik bi olaydır direk normal davulla başla...
  • garabagera • 16 Haziran 2004 19:10 • #564819
    Bilmiyorum çok çalışmana bağlı.Ve katılıyorum Electrodan uzak dur.Para tuzağı onlar.Akustik ucuz bi davul kendine çalış gece gündüz...