Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GRJ Partisi...

• divinemusic • 24 Haziran 2004 20:29 • #564851
    Bekçi,
    Burayı yerimiz bildik, sahiplendik, koruduk, zaman zaman aramızda fikir ayrılıkları oldu tartıştık orta noktayı bulduk. Buradaki herkesin tek bir ortak noktası var, o da müzik. Bu ortak noktayı en güzel haliyle sen bize verdin. Zaman içinde burada çok dostum, arkadaşım oldu ve eminim herkes en az bir arkadaş edinmiştir buradan, paylaşmıştır birşeyleri. Artık zamanı geldiğini düşünüyorum. Bekçi, biz hep beraber GRJ adı altında toplanmak istiyoruz. Ne kadar büyüdüğümüzü görmek istiyoruz. Burada diğer arkadaşlarım adına senden ricada bulunuyorum. Sana bu konuda her türlü yardımı arkadaşlarımın ve benim yapacağımdan emin olabilirsin. Mesela bir tekne kiralayabiliriz, ya da güzel bir mekanda toplanabiliriz? Bu şekilde daha da birbirimize bağlı olacağımızı düşünüyoruz. Söz senin Bekçim?
  • chutluck • 25 Haziran 2004 01:49 • #564855
    Hey süper fikir ama yaz geldi, öğrenciler tatile gidecek (mesela ben).
  • nick mason • 25 Haziran 2004 02:04 • #564857
    ayrıca yaşadığımız şehirler de farklı (ben izmirdenim mesela)
  • JackSparrow • 25 Haziran 2004 14:57 • #564860
    Herkes ağustosta ist.da toplansın olay bitsin yaa..
    Hem dönmüş olur millet hemde 2 günlüğüne gelemicekmi kimse..
    gelebilicek olanlar buraya mesaj atsın hadi bakalım..
    parti süper olacak hadi bak bekliyorum mesajları...
  • divinemusic • 25 Haziran 2004 15:16 • #564861
    Abi güzel olacak da, ben asıl bekçi yi anlamıyorum yaa... Olumlu veya olumsuz birşey yazmadı buraya. Neyse bekleyelim ama bekçi den ses çıkmayacak gibi gözüküyor.

Ok. Kardeş, biz yine aynı şekilde hareket ederiz. Ağustos gibi ayarlarız.

Evet arkadaşlar partiye kimler geliyor? :)
  • GaRaJ Bekçisi • 25 Haziran 2004 15:39 • #564863
    Selamlar,

Arkadaşlar gayet sıkı bir şekilde okuyorum yazdıklarınızı. Aslında birşeyler yazmayışımın nedeni de ne kadar katılım olacağını merak etmemdi, ve zaman fakiri olmak ta cabası. Bu kadar zamandır böyle bir toplantı yapmayışımızın asıl sebebi de budur zaten. Yavaş yavaş vakti gelmiş gibi...

Bir buluşma yapmak tabii ki güzel olur, katılıyorum sizlere. Şehir İstanbul diye düşünüyoruz galiba. Hangi yaka olsa iyi olur, ve nasıl bir format istiyoruz. Bunlara karar verip mümkün oldukça çok kişinin uygun olduğu bir zaman dilimine ayarlayalım kendimizi.

Hadi bakalım herkes yazsın içinden geçenleri...
  • JackSparrow • 25 Haziran 2004 15:49 • #564864
    Bekcim şimdi yaka farketmez aslında...
    İstanbul'da Taksim'de olsada olur Kadıköy'de de ben Ç.kaleden kalkıp gelicem bu parti için...
    Belli bi saat belirleyelim...
    Bi bar mesela...
    Herkes gelsin oraya o saatte...
    Barı kapatalım o günlük...
    Herkes ne kadar gerekiyosa versin para felan...
    Ya da barı kapatmıcaksakta herkes üstüne garaj yazılı bi şeyler giysin böylece kim garajdan kim değil öğreniriz...
    Yaa çok ilginç bi olay nerede buluşucazz...
    Aslında bi cafede buluşup sonra bi baramı gitsekki...
    Cafede üstümüze bişi giymesekte olur...

Ya da bi int. cafe belirleyelim...
    Büyük kim gelirse girsin on-line olsun..
    Sonra hangi masada oturduğunu söylesin orda kalkıp bi bara gidelim...
    Herşekil olur...

Yeterki buluşalım bi yerlerde....
  • uranos • 25 Haziran 2004 17:12 • #564865
    bencede güzel olur ama
    arkadaşlar sesinizi duyan yok !!!!!!!!!!!
  • JackSparrow • 25 Haziran 2004 22:44 • #564875
    JackSparrow

beni merak edenler resimlerimi prayacid.garaj.org ta bulabilirler artıparantez yani :-))
  • grungy • 26 Haziran 2004 01:03 • #564876
    JackSparrow

gel gel 4 gozle bekliyorum. 2 yakada da grungy leri toplayacagim. senin icin kacis yok..