Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bu geceki GaRaJ buluması :)

• Yiaa • 23 Temmuz 2004 01:03 • #565067
    Eveeet biz buluştuk. İçtik, eğlendik, stüdyoya girdik. Gelenlerin ve gelicem diyipte gelmiyenlerin listesi azzz sonra gitist'ten..
    Ben gece için bi kaç yorum yapıcam..
    1- BadCatGarfield : Olm herşeye rağmen güzeldi, ne güzel eğlendik :)
    2- Cindy : Adı gibi şendi sağolsun, geldi. Dişinden rahatsız geçmiş olsun diliyoruz ve sıradakine geçiyoruz.
    3- Baranthalas : Gecenin yıldızı :) Gittiğimiz mekanda sağolsun güzel espiriler yaptı. Stüdyoya gittik becerisini konuşturdu. Bi bas gitara koştu bi bateriye. Süperdin olm :)
    4- Gitist : Hocam sende süperdin, Kağızman'ı da söylettin bana bu kötü sesimle :)
    5- Gitist bass: Pek sessiz sakindin ama sağol varol geldin :)
    6- Ktulu : Geçde olsa aramıza katıldı sağolsun varolsun, stüdyoda bateriyi konuşturdu şakır şakır :)
    7- Knapp : Tek söz yeter : Selçuk :)
    8- The_ibicic : olm biraz az böğür şu şarkıları söylerken :) Ne öyle Ruutz Bladi Ruutz :)
    9- Çağdaş : Ya çağdaş nikin kalmadı aklımda adın kaldı sadece, sağolasın geldiğin için.
    10- Adını bilmediğim yanımda oturan arkadaş : Adını söyledin ama kusura bakma benim unutkanlığım işte. Sağol sohbetin için..
    11- Ben = ??? :)
    Az sonra gitist gelip tam listeyi verecek. Gelenler sağolsun, gelicem diyipte gelmeyenleri gelenler gıcık listesine eklicek haberleri olsun :)
  • karete • 23 Temmuz 2004 01:52 • #565068
    olum çamlıcada kadıkoyde filan yer kapatacam gıcık oldum iş iş iş biyere gelemedik ama söz gelecem bidakine
  • divinemusic • 23 Temmuz 2004 11:37 • #565071
    Arkadaşlar gelemediğim için üzgünüm, ama görüyorum ki geceniz çok güzel geçmiş :) 2 gün öncesinden haber değil de 1 hafta öncesinden haber verilseydi daha çok kişi programını yapar daha çok katılım olurdu. Ama bana sorarsanız daha ilk organizasyondan çok fazla kişinin katılmaması daha iyi olur ve olmuş da kaynaşma açısından. Görülen o ki, GRJ altında ilişkilerimiz çok iyi. Bundan sonra gerek çeşitli organizasyonlarda gerek forumlarda gerekse yardımlaşmada daha bir güzellik, daha bir iyiniyet daha bir bağlılık olacağı kanısındayım. Organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımın iyiniyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu bağlılığı gördükten sonra Eylül ayındaki büyük buluşma için organizasyonlara, önümüzdeki aydan itibaren bana katılacak arkadaşlarımla beraber başlıyoruz. Önerisi olan arkadaşlar bu mesajın altına önerilerini yazarlarsa sevinirim...
  • the_ibibic • 23 Temmuz 2004 12:33 • #565072
    Badcatgarfield'a köpek saldırdı cok komikti ya puahuahuahu:)
    selcuk da yolunu kaybetti şaşkın:)
  • TurkishMetal • 23 Temmuz 2004 13:12 • #565074
    TurkishMetal

yaşadıklarımız eğlenmekten öte bir şeydi yaa.resmen goptuk yani.hele bar sahibinin sınırsız içki demesi bitirdi kopardı beni.evin yolunu zor buldum.en güzeli yeni arkadaşlar edindim.sizinle tanıştığıma çok memnunum.I AM NOT A GAY :-D
  • baranthalas • 23 Temmuz 2004 13:42 • #565075
    TurkishMetal

hele o masaya dansöz çıkardığımız an yokmuydu aaah ah :)
  • TurkishMetal • 23 Temmuz 2004 13:58 • #565077
    TurkishMetal

sen ne diyorsun abi.barın ambiansı manyaktı zaten.
  • metaligirl • 23 Temmuz 2004 14:47 • #565079
    TurkishMetal

yemin ederim ağlıyacağım şimdi.... gelemedik hocam içimiz kan ağlıyor yaw...hem de burnumuzun dibinde....
  • baranthalas • 23 Temmuz 2004 14:50 • #565081
    TurkishMetal

beter olun diyorum başka bir şey demiyorum :)
    hele gecenin 12 sinde stüdyoya gitmemiz yok mu aaah ah :)
  • metaligirl • 23 Temmuz 2004 16:19 • #565087
    TurkishMetal

beter mi olalım? eyvallah hoca! bizim tren kazasında 139 vatandaşımız ölsün, sen beter olun de...