Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GRJ'da yeni bölüm :: Koloniler

• GaRaJ Bekçisi • 29 Temmuz 2004 12:41 • #565200
    GaRaJ'da koloniler isminde yeni bir bölüm yayınlanmaya başladı. GRJ üyelerinin aralarında kullanıcı grupları yaratmasına yarayan bir sistem olan koloniler hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz

Bundan sonra sol menüdeki içerik başlığının altındaki "Koloniler" maddesini tıklayarak GRJ üyelerinin kendi aralarında oluşturduğu gruplara ulaşabileceksiniz.

GRJ :: Koloniler
  • Ktulu • 29 Temmuz 2004 15:33 • #565208
    Arkadaşlar (sadece arkadaşlar) The Call Of Ct'hul'hu kolonisine bekliyorum.

http://www.garaj.org/koloni4.htm

Zaten deneme süreci içinde kolonim aktifti ve üyelerle bazı konular üzerinde tartışmaya başlamıştık...

The Call Of Ct'hul'hu kolonisinin bu 2 haftalık süreç için tartışma konusu "Büyük Garaj Buluşması" olacak. İsteyenler dışarıdan da fikirlerini sunabilirler.

Bu koloni sadece Ktulu'nun arkadaşları içindir. Lütfen yakın hissetmiyorsanız üye olmak için başvuru yapmayın.
  • divinemusic • 29 Temmuz 2004 15:45 • #565209
    Arkadaşlar, dünyadaki en önemli şey paylaşmaktır. Paylaşmadan duygular büyümez, beslenmez. İnsanlarla birşeyler paylaşmak, yardım etmek hayattaki en güzel duygu olarak görüyorum ben.

Fikir babası olan Affedilmeyen bizim içimizde olan ama karanlığımızda göremediğimiz duygulara ışık tuttu. Biz bu ışığı farkettik ve hemen harekete geçtik. Yoksullar için GRJ adı altındaki gruplarla beraber güzel bir konser vermeyi planlıyoruz. Bir mekanda vereceğimiz güzel bir konser ile dinleyiciler hem eğlenecekler hem de yoksul insanlara çok güzel bir yardımda bulunacaklar. Organizasyonda yanımızda olacak grupları görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, her türlü yardım için bize başvurmanızı rica ederiz. Unutmayın, iyiliğin ufağı ya da büyüğü olmaz. GaRaJ Bekçi' mizin önderliğinde bu hayırlı işte bize yardım edecek arkadaşlarımızı yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. İlginize teşekkürler,

Bu kolonide toplanıp bilgilerimizi ve fikirlerimizi paylaşıyoruz lütfen tıklayın...

http://www.garaj.org/koloni7.htm
  • JackSparrow • 29 Temmuz 2004 16:22 • #565211
    Metallica Kolonisi.....

Tüm Metallica fanlarını beklerim dostlarım....
  • karete • 30 Temmuz 2004 00:47 • #565220
    paylaşımı azaltabilir

bence bu koloni olayı paylaşımı azaltabilir diye düşünüyorum saten bazı kolonilere baktım forumlardan pek farkı yok.tabi sitede artı bir etkinliğin olmasıda kötü deil ama bence ben birşey söyliyeceksem bunu bütün site elemanları duysun görsün isterim
  • karete • 30 Temmuz 2004 01:25 • #565222
    paylaşımı azaltabilir

yardım konularını kolonilerde değilde genel garaj forumlarında tartışmalıyız diye düşünüyorum bu gruplaşmayıda önleyebilir bence bir grup olacaksak saten bu grubun adı var garaj grubu bu lafı birilerine yalakalık olsun diyede söylemiyorum bu site ne bekçinin sitesi nede başka birinin bu site insanlarla paylaşılan bir siteyse hepimizindir
    birde divinemusic senin yaptığını doğru bulmuyorum yardım konusunu kendi koloninde konuşmanı tartışmanı olumsuz olarak buluyorum gelin tartışalım diyorsun bunu site içinde bir parçalanma olarak görüyorum
  • GaRaJ Bekçisi • 30 Temmuz 2004 09:43 • #565223
    paylaşımı azaltabilir

özel konuları forumdan uzaklaştırıp senin dediğin gibi genel konulara forumda daha çok önem vermek için geliştirilen bir bölüm bu.

Senin de söylediğin gibi herkesin ilgilendiği şeyleri yine forumda konuşmalıyız tabii ki.
  • Ktulu • 30 Temmuz 2004 14:19 • #565245
    Kimsenin kolonisi değil

Karete, yardım kolonisi divinemusic ve benim tarafımdan düşünülmüş bir şeydi.

Belki haklı olabilirsin, bu koloni olayı bize iyi gaz verdi. Herkesin duyması gerekiyodu bu olayı. Doğru şimdi hak verdim :)

Ama diğer konularda forumun boş yere işgal olmaması için çok iyi oldu bence. Ayrıca istemediğin kişileri kolonine almazsan da kendi arkadaş grubun arasında çok seviyeli bir şekilde konuşabilir ve siteden daha fazla zevk alarak dolaşabilirsin bence.
  • gitist • 30 Temmuz 2004 23:38 • #565272
    paylaşımı azaltabilir

bu olay çok saçmaladı.. her önüne gelen bi koloni açıyo.. hiç iyi olmadı bu bence..
  • metaligirl • 1 Ağustos 2004 01:55 • #565294
    yaw bekçi, ben kızlar kulübü kolonisi açtım ama, koloniye kızlardan çok erkekler rağbet ediyor :)))