Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Geçersiz Forumlar ve Mesajlar....

• JackSparrow • 30 Temmuz 2004 16:16 • #565256
    Arkadaşlar çok fena bir komploya kurban gittim...
    Eski kız arkadaşım ve kuzenim birleşip e-mail ve garaj içerisinde adıma birsürü gereksiz şey yazmışlar... Ben 1,5 haftadır garaja giremiyorum hasta olduğum için.. Bu yüzden olayların farkında değildim sağolsun metaligirl sms çekince aklım başıma geldi ve iyileşir iyileşmez garaja girip yaptıkları şeyleri telafi etmeye çalıştım ve şifremi değiştirdim...

Bu olayların bütün sorumluluğunu üstüme alıyor ve Başta Bekçi olmak üzere forumlara ve ya mesajlara yazılanlara sinir olanlardan özür diliyorum...

Bu arada nedensiz yere beni harcayanlara da helal olsun diyorum...
    Hiçmi tanıyamadınız beni yaa böyle şeyler yazıcama ihtimal verdiniz garajda...
  • divinemusic • 30 Temmuz 2004 19:25 • #565268
    İnanan var mı? Ben inanmıyorum. Ayrıca senin nasıl bir insan olduğunu bu site sakinleri çok iyi biliyor. Yaptığın bu çocukca hareket g.t korkusundan olmalı... Özür dileseydin gözümde daha yüce olurdun hatanı anladığın için. Ama hala yalanlara devam ediyorsun. İşimiz var senle...
  • metaligirl • 4 Ağustos 2004 17:06 • #565336
    tamam arkadaşlar jack'in fazla üzerine gittik...bana anlattıklarını duysaydınız bana hak verirdiniz...inanmamakta özgürsünüz tabii siz bilirsiniz....divine lütfen bana bu sözlerim için safsın deme....
  • divinemusic • 5 Ağustos 2004 10:41 • #565342
    Ben daha O'nun üzerine çok gidecem, kimse merak etmesin. Öyle iki yalanla kurtulamaz. Erkek gibi söylediği sözün arkasında durmalıydı ve yiğitçe özür dilemeliydi. Ama yine saygısızca davranıp yalana başvurdu. Kimse benim değer yargılarımı ezemez..! Söylediğim sözden dönmem...
  • JackSparrow • 6 Ağustos 2004 00:33 • #565349
    Hoja bak yanlış anlamışsın senin değer yargılarınla benim değer yargılarım zaten paralel düşüyo...
    Tabiikide kimse senin değer yargılarını ezemez ve buna kimsenin hakkı yok... Eğer onları ben yazmış olsaydım ve bundanda pişmanlık duysaydım çıkar erkek gibi özür dilemeyi bilirim.. Özür dilemek en büyük erdemlerden biridir...
    Eğer hala beni suçluyorsan olay benden çıkmış demektir...
    Neyse yinede seni rahatsız eden bu forumlardan dolayı ben özür diliyorum... Ama devam edersen sana birşey diyemem artık...
  • metaligirl • 6 Ağustos 2004 13:47 • #565356
    ya yeter artık kesin....ikiniz de saçmalamaya başladınız....divinemusic: tamam yalan bile söylemiş olsa özür diledi..... jacksparrow: tamam sen de uzatma.....
    barışın ve kapansın... barışmak da erdemli bir davranıştır...lütfen, rica ediyorum....