Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GARAJA GİREMEYEN ÜYELER HAKKINDA

• karete • 22 Ağustos 2004 02:52 • #565448
    sevgisiz garaj üyeleri sitede çok karşılaşılan bir sorundan bahsedeceğim bağzıları diyorki mail adresimi şifremi yazıyorum giremiyorum tabi giremezsin :) şaka bir yana girememe nedeni siteye ilk girdiğinizde üye olduğunuzda siteden bir parça Temporary Internet Files içine yerleşir bunu silmeniz gerekir silmek için internet explorera sağtıklayarak (tabi kısa yoluna değil) internet özelliklerine girmeniz gerek orada tanımlama bilgisini sil, dosya sil, ayarlar diye karşınıza seçenekler çıkacak siz ayarlar butonuna tıklayacaksınız oradada karşınıza dosya görüntüle butonu çıkacak ona tıkladığınızda karşınıza bir pencere açılacak içindeki tüm dosyaları seçerek(ctrl+a) siliniz sonra tamam diyerek ayar bölümünü kapatınız şimdi rahatça garaja girebilirsiniz bu sorun sürekli gerçekleşirse pc nize format atmanız gerekli
  • gitist • 22 Ağustos 2004 11:55 • #565449
    ne alakası varki temporary internet files dosyalarıyla garaja girememenin? bence seçtikleri kullanıcı adını değilde üye olurken verdikleri imeyil (e-mail) adresini yazsalar girebilirler.. bende ilk başta böyle bir sorun yaşadığımdan biliyorum yani :)) ama temp. int. files falan boşaltmadım ben.. boşaltmamda zaten.. sonra sayfalar biraz daha hızlı açılıyo :))
  • karete • 22 Ağustos 2004 15:53 • #565452
    gitist kardeşim bişey biliyoruzda konuşuyoruz demi benim başımada geliyodu eskiden tifilesi boşaltman gerek
  • baranthalas • 24 Ağustos 2004 20:36 • #565459
    salak öyle çözülmez o sorun ! önce ms dos a girip c:fdisk yazacaksın..yoksa kıçına 50 cent soksan giremezsin garaja
  • Ktulu • 25 Ağustos 2004 16:34 • #565467
    sadece cookie silinse yeter :) formata ne hacet! :D
  • karete • 25 Ağustos 2004 18:15 • #565468
    arkadaş abartıyo biraz defe :)
  • TurkishMetal • 27 Ağustos 2004 11:54 • #565485
    50 cent güzel taktik denemek lazım.ya bende 50 cent yok o boyutta başka birşey olurmu baran talaş yaa.sende varsa versene hem yardım da edersin bana :P