Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forumlarda durgunluk

• karete • 24 Ağustos 2004 19:30 • #565457
    bu sıralar dikkat ediyorumda forumlarda bi durgunluk var sizde farkındamısınız bilmiyorum yeni konular az açılıyo ya da gereksiz şeyler açılıyo sizce bunun nedeni nedir bence nedeni şudur
    siteye gelen bazı insanlar sadece sohbet odasına giriyor hatta dikkat ediyorum bazıları onlıne olmadan giriyor ama bu fazla etkiliyor olamaz ya da değişik konular bulamıyoruz site içinde üyelerin gezinmesini sağlıyamıyoruz gibi geliyor bu konuda deişik fikri olanlar yazarsa sevinirim ya da sana öyle geliyor diyebilirsiniz bundan mutlu olurum
    forumlara yazanlarada bakıyorum aktif olan konulara yazıyorlar sadece
  • Affedilmeyen • 24 Ağustos 2004 19:49 • #565458
    bu sıralar forumlarda bi formsuzluk var.genelde ilgi çeken forumlar insanların üreme amaçlı kullandığı bilumum uzuvları içeren cümleler dahilinde sınırlı.herkes birbiriyle akraba olma yarışına girmiş.dallas dizisinde bile kim kimin babası belli idi.
    ama onun haricindeki forumlar pek ilgi görmüyor.hay ananı hay bacını diye başlayan forumlar çoğaldı aslında. sohbet odasına bu konuda bi çözüm bulundu bakalım forumun başına kim gelecek.başımızda çoban olmadan sürüye sahip çıkamıyoruz.
  • Silvermage • 25 Ağustos 2004 15:31 • #565465
    Sonuna kadar katılıyorum...Belki de o kadar şey söylendi ki bu konuda foruma yazacak olan adam korkudan bir laf yiyecem diye yazmıyor... Belki de nefret ettiler forumdan bu adamlar yüzünden....

Herkes kendi evinin önünü süpürse sokak temizlenir.
  • andresson • 26 Ağustos 2004 03:17 • #565474
    ya ev önü tamam da bina araları ne olacak ???
  • ScarFace • 27 Ağustos 2004 16:11 • #565488
    abi ne alakası var...kendi doğrusunu savunamıyor mu adam?laf 1 yer 5 sokar.Bence tartışılacak pek bir gündem yok.ya da herkes bilgilerini tüketti.ben katılmıyorum maalesef
  • Silvermage • 27 Ağustos 2004 17:06 • #565489
    :))

eh ScarFace o halde tartışılacak bilgiler tükendi ise biz nasıl müzisyenleriz? :)) neyse polemik yaratmadan önce şunu hatırlatmam da fayda var.... laf 1 yer 5 de sokar cümlesine katılmıyorum...nedir yani takılmaya çalıştığım bir komünitede durmadan laf yiyip laf sokmaya çalışırsam ne anlamı kalır paylaşımın? sadece küfür dağarcığımızı geliştirmeye yönelik paylaşımlar söz konusu olur bence....
  • ScarFace • 28 Ağustos 2004 14:35 • #565507
    dostum...merak etme polemik olmaz aramızda:)) bilgiler tükendi derken kastım şu bir grup için yorum nereye kadar yapılır,nereye kadar?anlatmak istediğim o...yazdıktan sonra gerisi maalesef sidik yarışına dönüşüyor.Biri bana laf söylerse kusura bakma lanet deyip çekileceğime bende azının payını veririm ama asla küfür etmem.